Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü] FMX Servis Kalıcı Olarak Çalıştırma
Selamlar,

FMX Projem mevcut. Projemde 1 adet servis var ve çalışmakta. Servis MySQL ile sorgu yapmakta. Ana uygulama açık iken bir problem yok ama tam olarak ana uygulamayı kapatınca sorgu kesiliyor ve bildirim gelmiyor. Birçok yere başvurdum bu konunun çözümü için ama bir çözüme kavuşamadım. 

StackOverflow Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. [İncelemek isteyenler için]

Konunun daha iyi anlaşılması için GIF Animasyonu;

nOjO55.gif

Bir kullanıcı TTask yerine CreateAnonymousThread kullanmamı söyledi fakat yine işe yaramadı. Yardımlarınızı bekler durumdayım.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Teşekkürler,
İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
Selamlar,

Geç oldu biraz;

Method: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Bu method - ki kullanımı issue'de mevcut - küçük ama çözüm getiriyor. Bu method ile birlikte android uygulamanız kapatılsa bile (genelde bildirim için bu işlem uygulanır) bildirim gönderimleri için verileri çekebilirsiniz.

Kullanım: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.3 Android Servis Çalışma Sorunu Halil Han Badem 8 1.124 19-10-2019, Saat: 23:41
Son Yorum: malitutuncu
  Android read_contacts izini sorunu [COZULDU] codder71 3 189 25-09-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: codder71
  Bir formu modal olarak açıp gelen cevabı edite yazırma hk. caoster 7 692 17-06-2019, Saat: 14:39
Son Yorum: caoster
  [Çözüldü]Müşterilerin siparişleri tek isimde görünsün hakanharbeli 4 458 04-06-2019, Saat: 11:55
Son Yorum: FiRewaLL
  [ÇÖZÜLDÜ] Android Sürüm Sorunu ? Mr.Developer 15 1.278 25-04-2019, Saat: 12:06
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi