Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uygulamanın tamamına müzik gömmek
İyi günler, ben yazdığım uygulamanın arkasına sürekli dönecek bir müzik eklemek istiyorum. Fakat ne kadar gömme yöntemi denediysem ya "proje durduruldu" hatası aldım ya da çalışmadı. 40 unit olan bir apk için arka tarafa nasıl tek müzik dosyası ekleyebilirim?
Merhaba,
Mobil platformda uygulama içerisinde herhangi bir dosyayı Resource olarak kullanmanın iki yöntemi vardır.
1- Dosyayı Deployment penceresi yardımıyla hedef platformda herhangi bir klasöre kopyalayarak kullanmak.
2- Project > Resources and Images menüsü yardımıyla açılan Resource penceresine bir dosya ekleyip, dinamik olarak kullanmak.
Bu iki yöntemden birini kullanarak ses dosyanızı arka planda çalıștırabilirsiniz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(20-05-2018, Saat: 16:45)QepnS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.İyi günler, ben yazdığım uygulamanın arkasına sürekli dönecek bir müzik eklemek istiyorum. Fakat ne kadar gömme yöntemi denediysem ya "proje durduruldu" hatası aldım ya da çalışmadı. 40 unit olan bir apk için arka tarafa nasıl tek müzik dosyası ekleyebilirim?

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

linkte daha önceden anlatım yaptığım " müzik ekleme nasıl yapılır "  konusu bulunmaktaydı bakarak yapabilrsiniz .
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
(21-05-2018, Saat: 16:57)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(20-05-2018, Saat: 16:45)QepnS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.İyi günler, ben yazdığım uygulamanın arkasına sürekli dönecek bir müzik eklemek istiyorum. Fakat ne kadar gömme yöntemi denediysem ya "proje durduruldu" hatası aldım ya da çalışmadı. 40 unit olan bir apk için arka tarafa nasıl tek müzik dosyası ekleyebilirim?

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

linkte daha önceden anlatım yaptığım " müzik ekleme nasıl yapılır "  konusu bulunmaktaydı bakarak yapabilrsiniz .

Kullanıcının sesi kapatıp açma işlemi nasıl olacak ?
(06-07-2018, Saat: 23:11)quiet1day Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-05-2018, Saat: 16:57)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Kullanıcının sesi kapatıp açma işlemi nasıl olacak ?

Koskoca Spotify uygulamasının bile mobilde ses açma özelliği yok Smile  Android ile Windows sistemini birbiri ile karıştırmayın. Sistem sesini açıp kapatırsınız sadece veya sağda ki ses indirme düğmesi ile.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bazı cihazlarda uygulamanın kapanması QepnS 16 659 02-08-2019, Saat: 21:03
Son Yorum: engerex
  Apple Store - Uygulamanın Açılışta Kırılması Fesih ARSLAN 12 1.392 09-06-2019, Saat: 21:21
Son Yorum: nguzeller
  Müzik player - bildirim çubuğunda kontrol ? Mr.Developer 6 638 03-02-2019, Saat: 11:20
Son Yorum: Mr.Developer
  ios tarafında sqlite uygulamanın veri tabanına başka yazılımla erişebilir miyim. pro_imaj 5 585 18-01-2019, Saat: 18:13
Son Yorum: pro_imaj
  Uygulamanın otomatik olarak devreye girmesi brs 19 7.826 13-02-2018, Saat: 09:38
Son Yorum: gonulali

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi