Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emulatorde INSTALL_FAILED_NO_MATCHING_ABIS hatası
Benim standart ayarlarım ve Intel işlemci;

JDdmq5.png

Sanırsam sizin imageler ile bir sorununuz var. Sıfırdan bir kurulum yapabilme şansınız varsa Delphi ile birlikte; hatta stabil olan sürümleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
(29-05-2018, Saat: 00:30)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Benim standart ayarlarım ve Intel işlemci;

JDdmq5.png

Sanırsam sizin imageler ile bir sorununuz var. Sıfırdan bir kurulum yapabilme şansınız varsa Delphi ile birlikte; hatta stabil olan sürümleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Merhaba windowsu ve rad studio yu baştan kurdum fakat sorun devam ediyor. CPU olarak X86 kullanamıyorum. Sorunum devam ediyor Sad

Bluestack ile çalışayım dedim onda da uygulamayı kuruyor fakat çalıştırınca siyah ekran açılıp kapanıyor uygulama çalışmıyor. Deployment kısmındaki .so olanları çıkarıp denedim yine olmadı. Neyi yanlış yapıyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Listview argument out of range hatası elixir84 7 183 03-10-2019, Saat: 14:41
Son Yorum: elixir84
  IOS Provisioning hatası muratsenocak 4 212 01-10-2019, Saat: 23:06
Son Yorum: gonulali
  Google Play Store'a Uygulama Yükme Hatası glagher 4 302 31-07-2019, Saat: 10:37
Son Yorum: Mr.Developer
  install_failed_older_sdk hatası cinarbil 2 242 27-07-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: cinarbil
  Read-Only Hatası arsl01 8 445 15-06-2019, Saat: 16:08
Son Yorum: sabanakman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi