Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FireMonkey Android'in Resim Galerisi Nasıl Açılır?
(22-09-2016, Saat: 12:40)İbrahim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.IDE TImage bileşeninin Picture adlı bir üyesinin bulunmadığını söylüyor.

Aslında işin özeti şudur. 
Sizin kullandığınız TImage nesnesinin mutlaka Bitmap özelliği vardır. TImage nesnesinin Bitmap'ine, ActionList'in OnDidFinishTaking  olayından geri dönen Bitmap'i aktarmalısınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba,
Özel mesaj ile göndermiş olduğunuz demo'yu inceledim. Nesne yerleşimlerinden kaynaklan bazı sıkıntılar vardı. Yerleştirmiş olduğunuz 2 adet Layout'u çıkardım. ToolBar Üzerine yeni bir Button ekleyerek çalıştırdım.
Uygulama Linki: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Uğraşınız için çok teşekkür ederim. Layout'ları çıkarınca neden çalıştı? Bu layout'lar yalnızca hizalama ve boyutlandırma ile ilgili değil mi?
(22-09-2016, Saat: 17:11)İbrahim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Uğraşınız için çok teşekkür ederim. Layout'ları çıkarınca neden çalıştı? Bu layout'lar yalnızca hizalama ve boyutlandırma ile ilgili değil mi?

Rica ederim.
Layout'ların bu sorun ile bir ilgisi yoktu.  :s 
Tekrar yerleştirerek test edebilirsiniz. Yanlış yerleşiminden dolayı işimi engellemesin diye sildim.  Cry

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir? Abdullah ILGAZ 17 396 3 saat önce
Son Yorum: Mr.Developer
  Şeffaf Tasarım nasıl yapılır ? [ ANLATIM ] Mr.Developer 12 321 15-09-2019, Saat: 13:32
Son Yorum: Mr.Developer
  Firemonkey edit ve memo da @ karakteri beklentili 9 1.168 28-08-2019, Saat: 16:51
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com
  Android ile PC Arasında dosya okumak bsogulcan 3 225 22-08-2019, Saat: 16:03
Son Yorum: bsogulcan
  Firemonkey MessageDlg Türkçeleştirmek narkotik 14 1.407 21-08-2019, Saat: 13:03
Son Yorum: SimaWB

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi