Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'de Bilgisayar Kitabı Yazmak
(11-07-2018, Saat: 16:26)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Sanırım bu noktada eli silah tutan, pardon! dili Türkçe olup ingilizce bilen herkesin tek sayfa bile olsa Çevirman bölümünde bir çevirisini görmek isteriz. Ben sıramı savdım, yeter mi? yetmez...

O halde sıranızı savmış sayılmazsınız Smile
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(11-07-2018, Saat: 17:03)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(11-07-2018, Saat: 16:26)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Sanırım bu noktada eli silah tutan, pardon! dili Türkçe olup ingilizce bilen herkesin tek sayfa bile olsa Çevirman bölümünde bir çevirisini görmek isteriz. Ben sıramı savdım, yeter mi? yetmez...

O halde sıranızı savmış sayılmazsınız Smile

"Sizden de" bekliyoruz.
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
(11-07-2018, Saat: 17:05)uparlayan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(11-07-2018, Saat: 17:03)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.O halde sıranızı savmış sayılmazsınız Smile

"Sizden de" bekliyoruz.

Ben İngilizce'yi herhangi bir şeyi rahatça çevirecek kadar bilseydim; emin olun sayfalarca metni kıymetli okuyucular için zevkle çevirirdim. Maalesef o kadar iyi bir ingilizce'ye sahip değilim.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
Bazıları için kitap yazmak "help" dosyasını tercüme etmek anlamına geliyor.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilgisayar Mühendisi ne iş yapar? csunguray 2 396 04-07-2019, Saat: 13:25
Son Yorum: fatihablak
  Kullanın kitabı hazırlama cinarbil 8 595 29-04-2019, Saat: 12:32
Son Yorum: mcuyan
  Microsoft Türkiye'de açık kaynak yazılım şirketi citusdata'yı alıyor. pro_imaj 8 880 09-02-2019, Saat: 09:19
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  "Çocuklar için Python ile Programlama" kitabı ücretsiz olarak indirilebilir durumda. pro_imaj 0 518 13-09-2018, Saat: 11:48
Son Yorum: pro_imaj
  Bilgisayar Mimarisi yhackup 1 642 06-02-2018, Saat: 11:21
Son Yorum: klavye

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi