Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iphone derleme
merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz
(09-07-2018, Saat: 15:09)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz

Bunun için formda araştırma yaptınız mı?
(09-07-2018, Saat: 15:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2018, Saat: 15:09)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz

Bunun için formda araştırma yaptınız mı?

baktımda göremedim
(09-07-2018, Saat: 15:23)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2018, Saat: 15:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun için formda araştırma yaptınız mı?

baktımda göremedim

Doğru yere baktığınıza emin misiniz? http://www.DelphiCan.com adresinde ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusuna aramak istediğiniz ifadeyi yazarak, Ara butonuna tıklamalısınız.

Ben sizin için X dakikamı ayırdım. Aşağıdaki sonuçlara ulaştım. Eminim siz biraz daha fazla zaman ayırarak daha çok bilgi elde edebilirsiniz.
Başta şu makale olmak üzere; Uygulamaları Apple Cihaz (iOS) Platformlarına Dağıtmak,
Gerçek iPhone da uygulamayı çalıştırma
apple tablet uygulama yükleme
FMX iOS Uygulama Geliştirme, Test etme ve Yayınlama Süreçleri Hk
IOS Uygulama Sorunu
Rad Studio iOS Deploy
ModuleName
IOS için .ipa dosyası oluşturma
IOS üzerinde çalıştırma
Multi Platform - Uygulama İzin Kontrolü
[ÇÖZÜLDÜ] iOS Simulator "Session ended"

Karşılaşabileceğiniz muhtemel hatalar ve çözüm önerileri;
iphone yüklenen ipa dosyası ipad'lere yüklenemiyor.
[DCC Fatal Error] F1027 Unit not found: 'System' or binary equivalen
ERROR ITMS - 90725: SDK version issue
IOS uygulamamın dosyasını bulamıyorum
Yeni Devices (ipad) ekleyip test etmede sorun
App Store IPv6 sorunu (Reject)
iOS 11 Desteği
iOS Uygulama Markete Yükleme Hatası
iOS Bildirim Hakkında Yardım[Çözüldü]
hm ya ben direk ios keleimesi iphone kelişmesine bakınca doğru bilhgiye ulaşamadım teşekkürler

A) Apple Portal İşlemleri
1-Üyelik Kaydı=Apple Kimliği
2-Geliştirici Üyelik Kaydı (Yılda 99 $). Mac ve iOS için ayrı ayrı üye olmanız gerekiyor.
3-Cihaz kaydı. (Mac bilgisayar, iPhone vb uygulama test edeceğimiz her cihazın kimlik kaydı)
4-Uygulama kaydı. (Uygulamaların çalışabilmesi için Apple portalde kayıtlı olması gerekiyor)
5-Geliştirici ve Dağıtım sertifikalarının oluşturulması
6-Geliştirici ve Dağıtım Provizyonlarının oluşturulması

abi 99 dolara üyelik aldımda diğerleri nasıl yapacam iphone telefon yok elimde
(09-07-2018, Saat: 16:03)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hm ya ben direk ios keleimesi iphone kelişmesine bakınca doğru bilhgiye ulaşamadım teşekkürler

A) Apple Portal İşlemleri
1-Üyelik Kaydı=Apple Kimliği
2-Geliştirici Üyelik Kaydı (Yılda 99 $). Mac ve iOS için ayrı ayrı üye olmanız gerekiyor.
3-Cihaz kaydı. (Mac bilgisayar, iPhone vb uygulama test edeceğimiz her cihazın kimlik kaydı)
4-Uygulama kaydı. (Uygulamaların çalışabilmesi için Apple portalde kayıtlı olması gerekiyor)
5-Geliştirici ve Dağıtım sertifikalarının oluşturulması
6-Geliştirici ve Dağıtım Provizyonlarının oluşturulması

abi 99 dolara üyelik aldımda diğerleri nasıl yapacam iphone telefon yok elimde

Cihaz kaydı, geliştirmeye çalıştığınız uygulamayı lokalde test etmek için gereklidir. Cihaz kaydı yapmadan uygulamanızı Simulator üzerinde çalıştırarak da test edebilirsiniz.
Böylece bu adıma ihtiyacınız olmaz.
teşekkürler
@"Fesih ARSLAN" Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

http://www.delphican.com/error-itms-9072...issue.html acilen bu yazınızı okumam lazım.. aynı error benim de başıma geldi..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(24-12-2018, Saat: 16:44)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

http://www.delphican.com/error-itms-9072...issue.html acilen bu yazınızı okumam lazım.. aynı error benim de başıma geldi..

http://www.delphican.com/showthread.php?...sion+issue
(24-12-2018, Saat: 16:44)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

Bu hafta içinde ilgilenirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 12 Boş Form Derleme Hatası [Çözüldü] codder71 4 471 21-02-2024, Saat: 22:09
Son Yorum: codder71
  Geliştirici hesabı olmayan bir telefonda iPhone uygulamasını çalıştırmak mümkün müdür gbg 7 1.750 28-08-2023, Saat: 09:44
Son Yorum: yhackup
  Android Telefonda derleme hatası bydelphi 7 1.810 24-01-2022, Saat: 18:06
Son Yorum: bydelphi
  [ÇÖZÜLDÜ]Android derleme hatası[ÇÖZÜLDÜ] arsl01 9 4.077 17-11-2021, Saat: 22:47
Son Yorum: nehirnnn
  Vmware 16 iphone Çalışmıyor ACİLLL glagher 0 511 25-06-2021, Saat: 20:33
Son Yorum: glagher

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi