Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iphone derleme
merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz
(09-07-2018, Saat: 15:09)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz

Bunun için formda araştırma yaptınız mı?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(09-07-2018, Saat: 15:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(09-07-2018, Saat: 15:09)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.merhaba ben android için derleme yapıyorum sdk yükledim iphone için nasıl yapacam peki yarıdmcı olurmusunuz

Bunun için formda araştırma yaptınız mı?

baktımda göremedim
(09-07-2018, Saat: 15:23)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(09-07-2018, Saat: 15:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bunun için formda araştırma yaptınız mı?

baktımda göremedim

Doğru yere baktığınıza emin misiniz? Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusuna aramak istediğiniz ifadeyi yazarak, Ara butonuna tıklamalısınız.

Ben sizin için X dakikamı ayırdım. Aşağıdaki sonuçlara ulaştım. Eminim siz biraz daha fazla zaman ayırarak daha çok bilgi elde edebilirsiniz.
Başta şu makale olmak üzere; Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.,
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Karşılaşabileceğiniz muhtemel hatalar ve çözüm önerileri;
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
hm ya ben direk ios keleimesi iphone kelişmesine bakınca doğru bilhgiye ulaşamadım teşekkürler

A) Apple Portal İşlemleri
1-Üyelik Kaydı=Apple Kimliği
2-Geliştirici Üyelik Kaydı (Yılda 99 $). Mac ve iOS için ayrı ayrı üye olmanız gerekiyor.
3-Cihaz kaydı. (Mac bilgisayar, iPhone vb uygulama test edeceğimiz her cihazın kimlik kaydı)
4-Uygulama kaydı. (Uygulamaların çalışabilmesi için Apple portalde kayıtlı olması gerekiyor)
5-Geliştirici ve Dağıtım sertifikalarının oluşturulması
6-Geliştirici ve Dağıtım Provizyonlarının oluşturulması

abi 99 dolara üyelik aldımda diğerleri nasıl yapacam iphone telefon yok elimde
(09-07-2018, Saat: 16:03)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hm ya ben direk ios keleimesi iphone kelişmesine bakınca doğru bilhgiye ulaşamadım teşekkürler

A) Apple Portal İşlemleri
1-Üyelik Kaydı=Apple Kimliği
2-Geliştirici Üyelik Kaydı (Yılda 99 $). Mac ve iOS için ayrı ayrı üye olmanız gerekiyor.
3-Cihaz kaydı. (Mac bilgisayar, iPhone vb uygulama test edeceğimiz her cihazın kimlik kaydı)
4-Uygulama kaydı. (Uygulamaların çalışabilmesi için Apple portalde kayıtlı olması gerekiyor)
5-Geliştirici ve Dağıtım sertifikalarının oluşturulması
6-Geliştirici ve Dağıtım Provizyonlarının oluşturulması

abi 99 dolara üyelik aldımda diğerleri nasıl yapacam iphone telefon yok elimde

Cihaz kaydı, geliştirmeye çalıştığınız uygulamayı lokalde test etmek için gereklidir. Cihaz kaydı yapmadan uygulamanızı Simulator üzerinde çalıştırarak da test edebilirsiniz.
Böylece bu adıma ihtiyacınız olmaz.
teşekkürler
@Fesih ARSLAN Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. acilen bu yazınızı okumam lazım.. aynı error benim de başıma geldi..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(24-12-2018, Saat: 16:44)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. acilen bu yazınızı okumam lazım.. aynı error benim de başıma geldi..

(24-12-2018, Saat: 16:44)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN Hocam eski linkleri göremiyoruz.. Bi çalışma yapacaktınız.. ne zaman yapabilir siniz acaba.

Bu hafta içinde ilgilenirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android derleme hatası Fahrettin 3 549 01-04-2019, Saat: 18:12
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Uygulama 26 api Release Derleme Sorunu codder71 4 503 19-02-2019, Saat: 01:29
Son Yorum: codder71
  Android Proje Derleme Sorunu Tarkan 2 532 27-11-2018, Saat: 20:21
Son Yorum: Tarkan
  Delphi IOS Derleme sorunu ermanispir@gmail.com 0 396 20-11-2018, Saat: 12:52
Son Yorum: ermanispir@gmail.com
  Ipad İle Çalışan Uygulamayı Hemde Iphone İçin Düzenleme pro_imaj 0 371 18-11-2018, Saat: 00:44
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi