Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX Projelerinizde Ses Dosyası Oynatma
Benim önemsemediğim bir şey yüzünden çıkıyormuş problem.
Ben mp3 dosyasını "dproj" dosyasının bulunduğu ana dizin içinde bir klasöre koyuyordum. Delphi "dproj" dosyasının bulunduğu yerde istiyormuş.
Bu şekilde çözüldü sorun.
Teşekkürler...
(17-09-2018, Saat: 10:30)nehirnnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Benim önemsemediğim bir şey yüzünden çıkıyormuş problem.
Ben mp3 dosyasını "dproj" dosyasının bulunduğu ana dizin içinde bir klasöre koyuyordum. Delphi  "dproj" dosyasının bulunduğu yerde istiyormuş.
Teşekkürler...

Bu durumda çalışma anı değil de, derle anında bir hata olması gerekmiyor mu?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(17-09-2018, Saat: 10:56)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(17-09-2018, Saat: 10:30)nehirnnn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Benim önemsemediğim bir şey yüzünden çıkıyormuş problem.
Ben mp3 dosyasını "dproj" dosyasının bulunduğu ana dizin içinde bir klasöre koyuyordum. Delphi  "dproj" dosyasının bulunduğu yerde istiyormuş.
Teşekkürler...

Bu durumda çalışma anı değil de, derle anında bir hata olması gerekmiyor mu?

Dosyayı çalışma anında aramaya çalıştığı için bir problem olmamış olabilir hocam.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Derlerken herhangi bir hata vermedi. Hatta Play komutunu da sildim. Sadece FileName atamasını denedim. Hatayı orada verdi.
Ana dizin içinde "ass" isimli bir klasör oluşturdum. Ses dosyasını da onun içine attım. Türkçe karakter de yoktu isimde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KeyStore dosyası kayıp QepnS 8 439 26-06-2019, Saat: 10:15
Son Yorum: yhackup
  Delphi 10.3 - ipa Dosyası Oluşturma Sorunu darkslordd 2 394 27-03-2019, Saat: 19:27
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  iphone yüklenen ipa dosyası ipad'lere yüklenemiyor. pro_imaj 3 759 29-06-2018, Saat: 11:41
Son Yorum: pro_imaj
  AndroidManifest Dosyasi Karakter Sorunu codder71 5 917 30-05-2018, Saat: 10:04
  ios ini dosyası okuma yazma doya yolu rahim@kirazyazilim.com 1 738 27-11-2017, Saat: 18:33

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi