Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi IDE Theme Editor
Merhabalar
Delphiye gönül vermiş bir arkadaşımız yaptığı güzel bir çalışma.
Bizzat denedim gayet başarılı ve çok fazla tema seçeneği var.

88W0Yn.png
D3WV7o.png

Arkadaşımıza bu çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.
Uygulamayı beğendiyseniz arkadaşı githubda desteklemek için ona yıldız verebiliriz.

Y482g2.png

Ek olarak Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.nda benzer çalışmalar çok takip edebilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Merhaba,
Paylaşım için teşekkür ederim. Yapımcısı hakkında bilginiz var mı?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(27-09-2016, Saat: 15:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Paylaşım için teşekkür ederim. Yapımcısı hakkında bilginiz var mı?

Maalesef iletişime geçmeye çalışıyorum.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bağlantıda mı bir sorun var yoksa aradığın kişiye mi ulaşılamıyor? Big Grin
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(27-09-2016, Saat: 15:59)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bağlantıda mı bir sorun var yoksa aradığın kişiye mi ulaşılamıyor? Big Grin

mail attım cevap bekliyorum Wink
Rodrigo Ruz'un fun'ıyım diyebilirim Smile
Embarcadero MVP'dir kendisi. Gerçi yazıyormuş GitHub profilinde Smile
Stackoverflow'daki cevaplarından tanıyorum.
Özellikle WMI konusunda çok yardımını gördüm. Bir iki kez mailleşmişliğim vardır.
There's no place like 127.0.0.1
Thumbs Up 
Bende severek kullananlardanım.. Özellikle koyu renkler gözümü yormuyor.. 
Buna ek olarak sizlere Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. u öneririm.. Lokasyonunuzun saatine göre hava kararınca ekranı sarartıyor.. (iOS da bulunan NightShift gibi) Bu sayede gözleriniz yorulmuyor.

Ek Dosyalar Resimler

Amatör Küme Bilgisayar Programcısı
(28-09-2016, Saat: 11:22)barutali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bende severek kullananlardanım.. Özellikle koyu renkler gözümü yormuyor.. 
Buna ek olarak sizlere Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. u öneririm.. Lokasyonunuzun saatine göre hava kararınca ekranı sarartıyor.. (iOS da bulunan NightShift gibi) Bu sayede gözleriniz yorulmuyor.

Ona alışamadım renk tonları bozuluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Delphi ile ide geliştirmek ybelen 6 589 27-06-2019, Saat: 23:34
Son Yorum: ybelen
  Delphi IDE Disable WelcomePAge mcuyan 2 455 23-01-2019, Saat: 20:44
Son Yorum: mcuyan
  Delphi debug layout monitör değişimi masteryoda 2 642 07-10-2018, Saat: 21:15
Son Yorum: masteryoda
  Delphi 10.2.3 Uzantı Problemi Halil Han Badem 6 1.164 04-08-2018, Saat: 18:16
Son Yorum: Halil Han Badem
  Delphi 10.2 için IDE Fix Pack Fesih ARSLAN 13 3.453 01-04-2018, Saat: 14:54
Son Yorum: engerex