Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap - Ön Siparişleri
Merhaba,
Ön siparişler
  • 06.08.2018 tarihinde oluşturulmaya başlanacak ve 08.08.2018 tarihinde sonlandırılacaktır.
  • Ön sipariş için belirlenen kitap stoğu 50 adet ile sınırlıdır.
  • Tek seferde en fazla 1 adet ön sipariş verilebilir.
  • Ön sipariş sonlandırma tarihinden önce 50 adet sipariş olması durumunda, sonraki kayıtlar değerlendirmeye alınmayacaktır (ön sipariş için bir hak doğurmayacaktır). 
  • Ön sipariş ve  sipariş sistemi; mobil uygulama üzerinden yapılacaktır. 
  • Android uygulamamız: Aktif
  • iOS uygulamamız (Waiting for review aşamasında): Aktifleşince yüklemek için bu linki kullanabilirsiniz
  • Sipariş başlangıç tarihine kadar iOS sürümünün yayınlanamaması durumunda veya Android uygulamada sorun yaşayanlar, 06-08.2018 tarihleri arasında (ön sipariş tarih aralığında) kitap@DelphiCan.com adresine mail ile bilgilendirme yapmaları (gerekçe bildirmeleri) ve sipariş adedini bildirmeleri yeterli olacaktır. Mail bildirim tarihinden önce 50 adet sipariş olması durumunda, sonraki kayıtlar değerlendirmeye alınmayacaktır (ön sipariş için bir hak doğurmayacaktır). 
Tahmini basıma gönderme: 08.08.2018
Matbaa ve diğer süreçler için net bir tarih vermem çok güç, fakat Ağustos sonuna yetişir diye tahmin ediyorum.

Not: Ön sipariş veremeyenler için normal siparişler, kitap elimize ulaştıktan hemen sonra başlayacaktır.
Önemli Not: Ön sipariş bedelinin ödenmesini kitap elinize ulaşıncaya kadar yapmayabilirsiniz. Yani ön sipariş için bir ön ödeme zorunluluğunuz yok. Ödeme yapmadan kayıt oluşturmak için Sipariş Ver menüsünden, "Dekontu kitap@DelphiCan.com mail adresine gönderdim" seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Böylece ödeme yapmadan ön sipariş listesine dahil olursunuz.
Yukarıda belirtilen kurallar doğrultusunda, ön siparişler gece 00:00'dan sonra başlayacaktır. iOS cihaza sahip arkadaşlar ise ön sipariş taleplerini, Kitap@DelphiCan.com'a bildirmeleri yeterli olacaktır.
(05-08-2018, Saat: 16:51)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yukarıda belirtilen kurallar doğrultusunda, ön siparişler gece 00:00'dan sonra başlayacaktır. iOS cihaza sahip arkadaşlar ise ön sipariş taleplerini, Kitap@DelphiCan.com'a bildirmeleri yeterli olacaktır.

Hocam şimdi biz mobil uygulama üzerinden sipariş verdik. Bu siparişler geçerli oldu değil mi? Yoksa tekrardan mı yapmamız gerekecek?
kisisel_logo_dark.png
(05-08-2018, Saat: 17:10)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2018, Saat: 16:51)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yukarıda belirtilen kurallar doğrultusunda, ön siparişler gece 00:00'dan sonra başlayacaktır. iOS cihaza sahip arkadaşlar ise ön sipariş taleplerini, Kitap@DelphiCan.com'a bildirmeleri yeterli olacaktır.

Hocam şimdi biz mobil uygulama üzerinden sipariş verdik. Bu siparişler geçerli oldu değil mi? Yoksa tekrardan mı yapmamız gerekecek?

Bende oradan verdim.
(05-08-2018, Saat: 17:10)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Maalesef, daha önce de belirttiğim gibi 06.08.2018 Pazartesi gününe kadar test amaçlı olarak açıldı.
Bu tarihten itibaren kayıtlar silinecek ve ön sipariş listesi oluşturulmaya başlanacak.
İlginiz için teşekkür ederim.
Madem ön sipariş adedi bu kadar sınırlı, o zaman tek seferde 3 sipariş verilebilmesi haksızlığa sebep olur inancındayım.
There's no place like 127.0.0.1
(05-08-2018, Saat: 20:15)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Madem ön sipariş adedi bu kadar sınırlı, o zaman tek seferde 3 sipariş verilebilmesi haksızlığa sebep olur inancındayım.

Katılıyorum
(05-08-2018, Saat: 20:15)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Madem ön sipariş adedi bu kadar sınırlı, o zaman tek seferde 3 sipariş verilebilmesi haksızlığa sebep olur inancındayım.

Katılıyorum, ön siparişte herkese birer tane olmalı.

(05-08-2018, Saat: 20:35)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Katılıyorum

(05-08-2018, Saat: 20:49)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Katılıyorum,  ön siparişte herkese birer tane olmalı.

Katılıyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Yarın bir güncelleme yaparım. Bu süreçte kaç adet olursa olsun. Her kayıt için yalnızca bir ön sipariş kabul edilecektir.
Allah hayırlı mübarek etsin, memleketimiz delphi yazılımcıları için hayırlara vesile olsun, emeği geçenlerin hem dünya hem ahiret kazancı bol olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 13.02.2019 TescilsizUzman 21 13.769 22-07-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: memur603
  Embarcadero Üzerinden Kitap Satışımız Başladı TescilsizUzman 24 15.540 07-01-2022, Saat: 13:27
Son Yorum: CesuR
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 96.389 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Kitap Eğitim Programı TescilsizUzman 10 7.646 06-09-2019, Saat: 16:42
Son Yorum: hasangoktas
  Kitap Örnek Uygulamaları TescilsizUzman 14 10.144 08-08-2019, Saat: 09:11
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi