Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Super Object
Web api kullanımında JSon verilerini okumak için ekibimizden olann onur yıldız'ın geliştirdiği aşağıdaki projeyi kullanıyoruz. Farklı amaçlarla da kullanılabilir tabi.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
@ahmet_sinav, açık kaynak kodlu bazı projeleri paylaşıyorsunuz, çok teşekkürler.
Daha önce @AliZairov şöyle bir liste paylaşmıştı:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

İsterseniz önce o listeyi kontrol edip sonra paylaşım yapın ki mükerrer konu açılmamış olsun.
There's no place like 127.0.0.1
Bende bu kaynağı kullanarak bir proje geliştirmiştim. Incelemek isterseniz:

Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
(06-08-2018, Saat: 16:53)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@ahmet_sinav, açık kaynak kodlu bazı projeleri paylaşıyorsunuz, çok teşekkürler.

İsterseniz önce o listeyi kontrol edip sonra paylaşım yapın ki mükerrer konu açılmamış olsun.

Mesajı atmadan önce "x-super" arama yaptım fakat @"hyperxman" paylaşımı haricinde bir sonuca ulaşamadım.
(06-08-2018, Saat: 16:53)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@ahmet_sinav, açık kaynak kodlu bazı projeleri paylaşıyorsunuz, çok teşekkürler.

Merhaba, 
link çalışmıyor.

(06-08-2018, Saat: 17:04)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bende bu kaynağı kullanarak bir proje geliştirmiştim. Incelemek isterseniz:

Merhaba bu link de çalışmıyor.
(10-09-2019, Saat: 15:19)hasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Merhaba, 
link çalışmıyor.

(06-08-2018, Saat: 17:04)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bende bu kaynağı kullanarak bir proje geliştirmiştim. Incelemek isterseniz:

Merhaba bu link de çalışmıyor.

Merhabalar,

hatırladığım kadarı ile, site eski server'da yaşadığı sorunlardan ötürü Server taşıma işlemi yapmıştı.
Sanırım Server Taşıma işleminden kaynaklı sorunlar.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi