Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması
(10-12-2018, Saat: 17:19)Mandriva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2020 yi görmeyelim de kitap konusunda

Allah korusun. O da olsun, ama sonraki bir baskı olsun.  Smile
Hayırlısı bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. Bundan sonrası nasip.
Bir iki hafta diye diye 5 aya geldik , varsın 2019 da gelsin hayırlısı olur inşallah, herşey de bir hayır vardır sıkmayın canınızı
Geç olsun ama güç olmasın. En önemlisi kitap bitti, prosedürler kaldı. Onlar hallolduğunda son kalan sayfalarda basılmış olacak. Telaşa gerek yok. Şahsen Ocakta kitaba kavuşmuş olacağımızı düşünüyorum.
(11-12-2018, Saat: 13:41)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geç olsun ama güç olmasın. En önemlisi kitap bitti, prosedürler kaldı. Onlar hallolduğunda son kalan sayfalarda basılmış olacak. Telaşa gerek yok. Şahsen Ocakta kitaba kavuşmuş olacağımızı düşünüyorum.

Aynı fikirdeyim.
BTG ile dünkü görüşmemizde, Ankara'da yayıncı sertifikası almanın zorluklarından bahsettiler. 
Geldikleri son aşama; 
Şirket kurul kararı yayıncı sertifikası edinme başvurusunu kabul etti.
Bu kararın muhasebe kaydı yapıldı.
Çarşamba veya perşembe Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanması bekleniyor.
Bu aşamadan sonra BTG kaynaklı olmayan tüm prosedürler aşılmış oluyor.
Sonraki süreçler kısaca;
Kültür Turizm İl Müdürlüğüne Yayıncı sertifika başvurusunun yapılması,
Gelen şifre ile online ISBN ve bandrol başvurusunun yapılması,
ISBN ve Bandrollerin matbaaya ulaşması,
Matbaa tarafından eksik kalan ilk ve son 16 sayfanın ve kapağın basılması,
Nakliye ve dağıtım.
Nasıl Youtube Kanalı açılır , nasıl fenomen olunur diye kitap yazsaydın 1 ay sürmezdi.

Vazmı geçtiler nedir kitapı yayınlamaktan.
(17-12-2018, Saat: 14:12)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl Youtube Kanalı açılır , nasıl fenomen olunur diye kitap yazsaydın 1 ay sürmezdi.

Haklısınız. Bunu anlamam bir kaç yılıma mal oldu.  Blush
İşin başındaki yönetici yurt dışında, fakat gelişmeleri günlük takip ettiğini ve ilgilendiğini söylüyor.
(17-12-2018, Saat: 14:32)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2018, Saat: 14:12)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl Youtube Kanalı açılır , nasıl fenomen olunur diye kitap yazsaydın 1 ay sürmezdi.

Haklısınız. Bunu anlamam bir kaç yılıma mal oldu.  Blush
İşin başındaki yönetici yurt dışında, fakat gelişmeleri günlük takip ettiğini ve ilgilendiğini söylüyor.

Yav he demek istiyorum o adama, işlerine gelse hızlıca çıkarırlar.
Bizim ülkemizde güzel şeylerin neden gelişmediğini çok iyi görebiliyoruz maalesef. Bu ülkedeki lanet bürokrasi insanı yaşamdan soğutur gerçi memlekette ölmek bile sorun.
ya her bu başlığı gördüğümde büyük bir heyecanla tıklıyorum.... töbe estağfurullah... bozmayacam kendimi...
ne yapalım ya.. Amca, dayı, yenge felan mı bulsak yüksek yerlerden...Hacı yolu bekler gibi bekliyoruz...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kitabın Dijital sürümü Fahrettin 27 17.679 10-01-2022, Saat: 09:33
Son Yorum: RAD Coder
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 96.322 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Yeni Kaynak Kitabımızı İmzalı İsteyenler TescilsizUzman 5 4.846 20-09-2019, Saat: 09:39
Son Yorum: TescilsizUzman
  Yeni Kaynak Kitap - Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme TescilsizUzman 14 10.786 05-10-2018, Saat: 16:44
  Yeni Kaynak Kitap - Bölümlerimiz TescilsizUzman 4 4.343 07-02-2018, Saat: 13:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi