Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması
Merhaba,
http://store.btgrubu.com üzerinden satışa sunulacak. Fakat o sunum bu değil.  
Fiyat ve tasarımı daha önce gördüm. Bu görüntü  daha önce gördüğüm tasarıma hiç benzemiyor. Smile
Kapak3A.jpg, kitap.DelphiCan.com'dan kopyalanıp, store.btgrubu.com ekran görüntüsüne profesyonelce yapıştırılmış sanki (Ekran görüntüsündeki açık chrome sekmesi sizi ele vermiş). Big Grin
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(10-02-2019, Saat: 12:55)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Fiyat ve tasarımı daha önce gördüm. Bu görüntü  daha önce gördüğüm tasarıma hiç benzemiyor. Smile
Kapak3A.jpg, kitap.DelphiCan.com'dan kopyalanıp, store.btgrubu.com ekran görüntüsüne profesyonelce yapıştırılmış sanki. Big Grin

@Fesih ARSLAN hocam sosyal medya için bir çalışma yaptınız mı? Böyle bir çalışmanız varsa Linkedin gibi paylaşım yapalım, olabildiğince fazla kişiye ulaştırırız.
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Kapak3A.jpg, kitap.DelphiCan.com'dan kopyalanıp, store.btgrubu.com ekran görüntüsüne profesyonelce yapıştırılmış sanki (Ekran görüntüsündeki açık chrome sekmesi sizi ele vermiş). Big Grin

Onları bilinçli bıraktım ? paintte düzenledim hiç fena durmadı ?

Smileyler ? Olarak görünüyor Smile
blog.yakupulutas.com
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, 
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.
(10-02-2019, Saat: 13:02)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kapak3A.jpg, kitap.DelphiCan.com'dan kopyalanıp, store.btgrubu.com ekran görüntüsüne profesyonelce yapıştırılmış sanki. Big Grin

@Fesih ARSLAN hocam sosyal medya için bir çalışma yaptınız mı? Böyle bir çalışmanız varsa Linkedin gibi paylaşım yapalım, olabildiğince fazla kişiye ulaştırırız.

Şu an için yalnızca benim hatırladığım amatör bir tanıtım sitesi (kitap.DelphiCan.com) ve btgrubu tarafından hazırlanmakta olan bir satış sayfası haricinde henüz bir girişimde bulunmak. 
Fikirleriniz doğrultusunda el birliğiyle bir çalışma yapılması tabiiki çok iyi olacaktır.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(10-02-2019, Saat: 13:08)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Onları bilinçli bıraktım ? paintte düzenledim hiç fena durmadı ?

Smileyler ? Olarak görünüyor Smile

Ben de sürekli olarak satış sitesini takip ediyorum, ne zaman yayınlanacak diye. Tam da o arada siz bunu paylaşınca bir heyacan yaptım.
(10-02-2019, Saat: 13:10)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2019, Saat: 13:02)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Fesih ARSLAN hocam sosyal medya için bir çalışma yaptınız mı? Böyle bir çalışmanız varsa Linkedin gibi paylaşım yapalım, olabildiğince fazla kişiye ulaştırırız.

Şu an için yalnızca benim hatırladığım amatör bir tanıtım sitesi (kitap.DelphiCan.com) ve btgrubu tarafından hazırlanmakta olan bir satış sayfası haricinde henüz bir girişimde bulunmak. 
Fikirleriniz doğrultusunda el birliğiyle bir çalışma yapılması tabiiki çok iyi olacaktır.
Sosyal medya için bir afiş hazırlanması bence iyi olur. Açıkcası en iyi reklamı yine bu forumdakiler yapacaktır. Çünkü buradaki kişiler delphi ile uygulama geliştiren kişiler ve çevresindeki ulaşabileceği kişilerin birçoğuda bu yönde.
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Her eline geçen bir story atsa yeter zatenSmile
blog.yakupulutas.com
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, 
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı Fesih ARSLAN 123 12.915 07-11-2018, Saat: 10:43
Son Yorum: yhackup
  Yeni Kaynak Kitap - Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme Fesih ARSLAN 14 1.567 05-10-2018, Saat: 16:44
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Yeni Kaynak Kitap - Bölümlerimiz Fesih ARSLAN 4 825 07-02-2018, Saat: 13:14
  Yeni Kaynak Kitap - Quick Edit Fesih ARSLAN 6 892 18-01-2018, Saat: 23:44
  Yeni Kaynak Kitap - Mizanpaj/İnceleme Fesih ARSLAN 35 4.262 19-12-2017, Saat: 12:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi