Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması
Arkadaş (BTG) senin işin kitap satmak değil, ürün satmak. Sat kitabı peynir ekmek gibi kullanıcı kitlen artsın. Sende asıl işinden para kazan. Hani Community ediyion da var. Öğrenci, öğretmen, hobi, meraklı herkesin yasal olatak programı yükleme ve kullanma şansı var. Bundan iyi fırsat mı olacak? Sanki ürünün hakları MS de de kitap satılmasın uygulama kullanılmasın diye fiyatı yüksek yutuyor.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Bu kitap ingilizce olsaydı ben de elimden geleni yapardım türkçe yurtdışına satmak zor anlayan yok ki ama yine de elimden gelen ne varsa yardımcı olabilirim
Web Site : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Facebook Page : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(23-06-2019, Saat: 12:10)r3n4m3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bu kitap ingilizce olsaydı ben de elimden geleni yapardım türkçe yurtdışına satmak zor anlayan yok ki ama yine de elimden gelen ne varsa yardımcı olabilirim

İnce düşüncenizden dolayı teşekkür ederim.
BTG, kitabımızı Embarcadero’nun store'u üzerinden satışa hazırlıyor. Benden tanıtım dokümanı istediler. Bu dokümanı İngilizce'ye çevirip store'a koyacaklar. 
Tabi kitap Türkçe olduğu için hedef kitlesi de Türkiye ve dünyada yaşayan Türk vatandaşları olacak.
Kitap yabancı dille çevrilse daha iyi olacaktı.
@r3n4m3, anasayfada sağ üst taraftaki kitap reklamını kendi sitenizde yayınlama imkânınız olursa memnun olurum.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba @Fesih ARSLAN bey bana 790x100 olarak bir banner yaparsanız direk foruma koyarim.
Kolay gelsin
Web Site : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Facebook Page : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı Fesih ARSLAN 123 16.174 07-11-2018, Saat: 10:43
Son Yorum: yhackup
  Yeni Kaynak Kitap - Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme Fesih ARSLAN 14 1.934 05-10-2018, Saat: 16:44
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Yeni Kaynak Kitap - Bölümlerimiz Fesih ARSLAN 4 1.010 07-02-2018, Saat: 13:14
  Yeni Kaynak Kitap - Quick Edit Fesih ARSLAN 6 1.125 18-01-2018, Saat: 23:44
  Yeni Kaynak Kitap - Mizanpaj/İnceleme Fesih ARSLAN 35 4.937 19-12-2017, Saat: 12:19

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi