Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretsiz - 8 Haftalık Kurs - Delphi CE
Merhaba,
Embarcadero tarafından, 3 Eylül 2018 tarihinden itibaren 8 haftalık ücretsiz  Delphi CE (Community Edition) eğitimi verilecek.
Dersler embarcaderoacademy üzerinden haftalık olarak yayınlanacak. Eğitim tamamlandıktan sonra tüm eğitimler, yine ücretsiz off-line olarak izlenebilecek.  
Eğitime katılım için ön kayıt gereklidir.
Kayıt için embarcaderoacademy linkinden Enroll in Course for FREE butonuna tıklayın.
Daha önce embarcaderoacademy üye kaydı olanlar, eğitim kayıt sayfasındaki Log In with a School Account linki tıklayıp, giriş yapabilirler.

Eğitim içeriği ve başlangıç tarihi
1. Hafta  - Marco Cantu - Delphi Yazılım Diline Giriş - 3 Eylül  
2. Hafta - Andrea Magni - GUI Temelleri (FMX ve VCL) - 10 Eylül
3. Hafta - Ian Barker - Mobil Uygulamalar ve Multi - Platform Kavramları - 17 Eylül'de
4. Hafta  - Cary Jensen - Veri tabanı ve FireDAC - 24 Eylül
5. Hafta - Alan Fletcher - Hata Ayıklama - 1 Ekim
6. Hafta - Cesar Romero - REST Servisleri ve API'leri - 8 Ekim
7. Hafta - Olaf Monien - Threading ve Uygulama Performansı- 15 Ekim
8. Hafta - Ian Barker - Harici Bileşen Paketlerini Kullanmak - 22 Ekim
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Demo içerikleri için:
https://github.com/Embarcadero/DelphiCEBootcamp
There's no place like 127.0.0.1
alister-christie udemy deki kursları toplamı 520 tl falan embarcaderoacademy de ise 199 Dolar arada egitim farkı varmı merak ediyorum açıkçası
Bu arada embarcaderoacademy 'e üyeliğiniz varsa linkten https://www.embarcaderoacademy.com/cours...es/6110382 marcu cantu Pascal handbook ebook 'a ulaşabilirsiniz. Bakmanızı tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ücretsiz Eğitim - Delphi ile Android Mobil Geliştirme - Süper Kahraman Geliştirici Ol Abdullah ILGAZ 13 2.697 11-12-2018, Saat: 23:21
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi ile Web Uygulama Çözümleri - WebSemineri Fesih ARSLAN 5 1.199 11-12-2018, Saat: 15:56
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi projelerinize Font Awesome ikonlarının desteğini ekleyin Abdullah ILGAZ 6 1.425 30-09-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: uparlayan
  Delphi Android ve Linux ile Chrome OS Platformuna Uygulama Geliştirme Webinarı Abdullah ILGAZ 2 1.199 21-07-2017, Saat: 09:23
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Delphi 10.2 Tokyo Web Semineri DelphiCan 2 1.236 29-03-2017, Saat: 10:44
Son Yorum: DelphiCan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi