Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firemonkey NFC Uygulamamız
Konya kentimizde ATUS akıllı toplu taşıma sistemi var. Bunun için öğrenci kartları ve elkartlar kullanıyoruz. Fakat elkart bakiyemizi öğrenmek için bir büfeye gitmemiz veya belediyenin sitesinde bir dizi işlem yapmamız gerekiyor. Bizde bu sorunu görerek insanların rahat kullanımı için bir sistem geliştirdik. Bir mobil uygulama yazdık. Elkartı NFC ile telefona okutarak elkart bakiyesini öğrenebiliyoruz.

Tabikide bunu Delphi ve Firemonkey İle yaptık Smile

LİNK =  https://play.google.com/store/apps/detai...art.elkart

X6GlZo.png
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Ellerinize sağlık. Nice böyle faydalı projelere.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
Tebrikler!
There's no place like 127.0.0.1
Üstat tebrik ederim; bizim burada da aynı uygulama mevcut. İnşaAllah belediye destek vermiştir size.

Not: Tutar bu Big Grin
kisisel_logo_dark.png
(05-09-2018, Saat: 11:57)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat tebrik ederim; bizim burada da aynı uygulama mevcut. İnşaAllah belediye destek vermiştir size.

Not: Tutar bu Big Grin

Öncelikle Herkese Teşekkürler.

Herhangi bir destek almadık. Tutma olayı artık reklama bakıyor.
Konya ile ilgili sosyal medyada paylaşın.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
1 ay içerisinde 4700 civarında download 2500 civarında etkin yüklemeye ulaştık. Günlük 500-750 arası farklı kullanıcıdan login alıyoruz.

Bazı Samsung cihazlarda NFC etiket tipi desteklenmiyor uyarısı alındığına dair geri bildirimler alıyoruz. Benim verdiğim bir uyarı değil ve forumlarda Samsung cihazlarda böyle sorunlar olduğuna dair başlıklar görüyorum. Üyelerimizden bu gibi bir durumla karşılaşmış olan var mı merak ediyorum. Özellikle Note ve J serisinde bunu yaşıyoruz.
Tebrikler.

Nice güzel projelere.
Tebrikler hayırlı olsun. Böyle çalışmaları görmek çok gurur verici.
(06-10-2018, Saat: 23:18)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 ay içerisinde 4700 civarında download 2500 civarında etkin yüklemeye ulaştık. Günlük 500-750 arası farklı kullanıcıdan login alıyoruz.

Bazı Samsung cihazlarda NFC etiket tipi desteklenmiyor uyarısı alındığına dair geri bildirimler alıyoruz. Benim verdiğim bir uyarı değil ve forumlarda Samsung cihazlarda böyle sorunlar olduğuna dair başlıklar görüyorum. Üyelerimizden bu gibi bir durumla karşılaşmış olan var mı merak ediyorum. Özellikle Note ve J serisinde bunu yaşıyoruz.

Alıntı:Not: Tutar bu biggrin.png

yine ileri görüşlülüğüm tutmuş he  Big Grin Big Grin hayırlı olsun bu arada Smile
kisisel_logo_dark.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firemonkey ile hazırlanmış yapay zekalı effect uygulaması AhmetNuri 3 764 10-01-2023, Saat: 17:38
Son Yorum: AhmetNuri
  FireMonkey (FMX) ile Yazılmış TescilsizUzman 42 37.572 30-01-2020, Saat: 11:24
Son Yorum: pro_imaj
  Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız iyarar 14 10.171 10-03-2019, Saat: 17:42
Son Yorum: iyarar
  Space War Big Bang(Firemonkey Games) narkotik 7 5.879 01-09-2018, Saat: 00:06
Son Yorum: narkotik
  Konya Akaryakıt Fiyatları (Firemonkey İlk Proje) narkotik 11 8.880 24-06-2018, Saat: 11:49
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi