Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gelen arama listesini alma
merhaba arkadaşlar,

android de arama listesini nasıl alabilirim ?

teşekkürler.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

yardımcı olacağını umuyorum
Teşekkür ederim ilginiz için, fakat pek alakalı gibi gelmedi Sad
pardon ben android studio kullandığım için ona göre kaynak verdim Smile

bunu bir inceleyin;

evet bunu inceledim gelen gideni aramalar için benim istediğim arama kaydı listesini almak
(06-09-2018, Saat: 10:49)Dereck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Java Kodu bu Smile
(06-09-2018, Saat: 11:16)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(06-09-2018, Saat: 10:49)Dereck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Java Kodu bu  Smile

evet farkettim o yüzden diğer adresi verdim Smile

@erdogan 

bunu inceler misiniz

delphi için elinde örnek olan varmı acaba ?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.bir inceleyiniz.
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif

burayı da inceledim ama bir sonuca varamadım Sad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi fmx ile Play store uygulama içi satın alma işlemi crowlin 2 183 27-09-2019, Saat: 23:07
Son Yorum: crowlin
  Bir formu modal olarak açıp gelen cevabı edite yazırma hk. caoster 7 682 17-06-2019, Saat: 14:39
Son Yorum: caoster
  IOS Sim Kart Bilgilerini Alma mcuyan 19 1.415 24-12-2018, Saat: 19:23
Son Yorum: nguzeller
  PDA el terminalinde okunan barkodu alma cexx 1 448 24-12-2018, Saat: 00:22
Son Yorum: cexx
  Android'de bluetooth kullanarak termal yazicidan cikti alma arsl01 6 926 10-11-2018, Saat: 13:35
Son Yorum: arsl01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi