Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karikatür Vakti
mkqaVY.png
Bir tane de benden olsun Smile

Projede debug yaparken (temsili ) :

t0aLdfQ.gif

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
(05-06-2017, Saat: 17:49)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane de benden olsun Smile

t0aLdfQ.gif

Mutlak (yakalanamaz) hata. Smile
Tester (debug yapan şahıs), ilk iki işlemde sağ diz, son işlemde sol dize vurarak; işlem takibini (bir nevi akış diyagramında adım/satır atlıyor) doğru yapmıyor.
(05-06-2017, Saat: 22:32)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-06-2017, Saat: 17:49)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tane de benden olsun Smile

t0aLdfQ.gif

Tester (debug yapan şahıs), ilk iki işlemde sağ diz, son işlemde sol dize vurarak; işlem takibini (bir nevi akış diyagramında adım/satır atlıyor) doğru yapmıyor.

Süper Smile
(05-06-2017, Saat: 22:32)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mutlak (yakalanamaz) hata. Smile

Belki de, ilk iki sefer sol tarafa vurdum sonuç yanlış çıktı, bu sefer sağ tarafı deneyim bakalım nolcak demiş de olabilir hocam Smile

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
(05-06-2017, Saat: 22:32)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

t0aLdfQ.gif

Bence tester işinde epeyce uzmanlaşmış ki, ilk 2 hatayı gördüğünde 3. mutlak hatanın ne olduğunu tahmin etti.
1.panda sol dizini kaldırıyor.
2.panda sol elini kaldırıyor.
test akışını değiştirmeseydi, 2. panda arkadan enseye vurabilirdi yada 3. panda kafa atabilirdi Smile
Bir de bu proje bitip müşteriye kurulum yaptıktan sonra, müşteriden gelen e-posta'yı açarken ki durumumuzu görelim (temsili ) Smile

G0bqNr.gif

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
(06-06-2017, Saat: 10:22)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bu proje bitip müşteriye kurulum yaptıktan sonra, müşteriden gelen e-posta'yı açarken ki durumumuzu görelim (temsili ) Smile

G0bqNr.gif

O Kara kedi de benim gibi debugger sanırım Smile
(06-06-2017, Saat: 10:42)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2017, Saat: 10:22)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bu proje bitip müşteriye kurulum yaptıktan sonra, müşteriden gelen e-posta'yı açarken ki durumumuzu görelim (temsili ) Smile

G0bqNr.gif

O Kara kedi de benim gibi debugger sanırım Smile

Tüm debugger'lar kaçarken, son sahnede ters tepki gösteren (olaya doğru yaklaşıyor) debugger kim acaba?
Delphi Can'dır!
giphy.gif
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi