Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LeafOne(1) E.R.P
Ürünler
İhtiyaçlarınızı siz belirleyin.!
Leaf one(1) e.r.p firmaların genel ihtiyaç duyulan kurumsal yapısına talep duyulduğu şekilde biçimlendirilebilir yapısı ile hizmetinizde yüksek maliyet gerektirmeden fermanınızın genel süreçlerini yönetmenizi sağlar. Doğru verilerle akıllı yaklaşımlarla akıllı kararlar almanızı sağlar. Mevcut ihtiyaçlarınızı belirlediğiniz ölçülemelerde gereken alt yapıyla uyumlu şekilde kullanma olanağı tanır. Remote connetion ile uzak mesafeli satışlar yapabilir; çoklu şube, mağaza yönetiminde gereken teknoloji alt yapıları sızı daha iyi bir hale getirmeye yardımcı olur. Dijital e-dönüşüm yapınızı sağlamak için leaf one(1) yeterlidir. İş yönetiminde 1 numara.

Finans Ve Muhasebe
Yapılan işlemlerin doğru ama yöntemlerin acele ve hatalı olarak yapılmasından kaynaklı şirketler zarar görmektedir.LfOne(1) Erp size doğru yönetmler ile doğru kararları verdirip finans ve muhasebe yi en doğru yönetmer ile çözmenizi sağlar.

Satış Ve Dağılım
Alım,satım,Depo yönetimi ile çalışan işletme ve kobilerin gelişen teknoloji ye ayak uydurmaları için Mobile,Web ve Desktop olarak istenilen veriye istenilen yerden ulaşma ve iş süreçlerinizi başarılı bir şekilde yürütmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Üretim Yönetimi
Üretim yapan bir firmaysanız; Size Alternatif stok,mobil süreç takibi,malzeme yönetimi B2B veya B2B den sipariş alıp direkt olarak işlemenizi ve üretime koymanızı sağlar.

Müşteri İlişkileri Yönetimi
En iyi istikrar sadakat oranı ile sağlanır.Müşteri memnunniyeti ve doğru pazarlamadır.LfOne(1) müşterilerinizi daha iyi tanıma ve teklif fırsatları sunmaktadır.LfOne(1) ile Sosyal medya,iletişim ziyaret ve buna benzer bir çok süreci başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz.

İK Yönetimi
Büyük veya büyüyen işletmelerde insan gücünü en doğru ve kararlı şekilde kullanılması hem tasarruf hemde rekabeti daha iyi şekilde yönetmenizi sağlar.LfOne(1) insan kaynakları yönetimi ile size analitik ve dinamik şekilde istenilen patform'da İK bilgilerine erişim ve raporlarma imkanı sağlar.Performans yönetimi ile iş yükünüz hafifler.

Fiziki Varlık Yönetimi
Gelir gider hesaplarınız sadece alacak verecek ten ibaret değil.Günümüzde kullandığımız ve şirket ihtiyaçları olan IT İle ilgili kayıtların tutulması;Tamir-Bakım ve servis süreçlerinin takibini sağlayabilirsiniz.

Perakende Satış Yönetimi
Perakende satışlarınızı;Mağazacılık,Market,Cafe,Restaurant vb. işletmelerinizi istemiş olduğunuz yazar kasa POS Terminali Mobil yönetim ile hızlı satış yapmanızı,Kâr oranlarınızı,istikrarlı şekilde takip edip hızlı sonuçlar almanızı sağlar

Tedarik Zinciri Yönetimi
Sadece üretim yapmak yetmiyor.Doğru dağıtım ve tedarik sürelerini iyi hesaplayıp,Sağlıklı root planlama yapmak gerekiyor.Bu adımda LfOne(1) size en doğru şekilde dağıtım kanallarınızı yönetmenizi,root planları yapmanızı sağlar.

B2C&B2B Yönetimi
Günümüz İnternet teknolojilerine ayak uydurmak çok önemli B2B (Bussine Tu Bussines),B2C (Bussines Tu Costumer) ile E-Ticaret ve Mobil odaklı satış ve pazarlama çözümleri sunar.

login.jpg
dashboard.JPG
carihesap.JPG
ekranrapor.JPG
ekranraportasarim.JPG

pos.JPG
pos1.JPG
fatura.JPG
lfonenet.JPG
skkart1.JPG
Çok Güzel Görünüyor.
Tasarım sade hoş, bolca Devexpress bileşeni kullanılmış, ibre 10 numara Smile Exe boyutunu merak ettim
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(24-09-2018, Saat: 23:07)FiRewaLL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok Güzel Görünüyor.

Çok teşekkür ederim

(25-09-2018, Saat: 00:25)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım sade hoş, bolca Devexpress bileşeni kullanılmış, ibre 10 numara Smile Exe boyutunu merak ettim

Teşekkür ederim exe boyutu 78 mb. :Big Grineni eklemeler ile 120 ye çıkarttım Big Grin
Elinize bilginize sağlık hayırlı kazançlar dilerim.
Biraz teknik detaylarından da bahsedebilir misiniz?
Veritabanı,
N tier mimari?
Dinamik rapor tasarımı,
Db bağlantı için tercih ettiğiniz bileşenler.

“Do. Or do not. There is no try.”
Elinize sağlık güzel bir tasarım ortaya koymuşsunuz.
Bol kazançlar...
(25-09-2018, Saat: 13:00)masteryoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize bilginize sağlık hayırlı kazançlar dilerim.
Veritabanı,
N tier mimari?
Dinamik rapor tasarımı,

Hayırlı olması dileği ile.

Evet bende merak ediyorum açıkcası.. Smile

Teşekkürler.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
Hayırlı olsun. Bu arada exe boyutları neden bu kadar çok büyük. Bu durum diğer ticari programlar içinde aynı. Normal şartlarda içeriğinin yoğunluğuna göre değişir fakat 30 MB ile çok rahat çözülmesi gerekir kanaatindeyim.

Acaba aynı görsellerin, kodların ve kontrollerin tekrarlanarak her formda kullanılmasından mı kaynaklanıyor.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Poliüretan
(25-09-2018, Saat: 21:36)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Bu arada exe boyutları neden bu kadar çok büyük. Bu durum diğer ticari programlar içinde aynı. Normal şartlarda içeriğinin yoğunluğuna göre değişir fakat 30 MB ile çok rahat çözülmesi gerekir kanaatindeyim.

Acaba aynı görsellerin, kodların ve kontrollerin tekrarlanarak her formda kullanılmasından mı kaynaklanıyor.

Devexpress kaynaklı tamamen, eklemediği uses yok
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(25-09-2018, Saat: 13:00)masteryoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize bilginize sağlık hayırlı kazançlar dilerim.
Veritabanı,
N tier mimari?
Dinamik rapor tasarımı,

Çok teşekkür ederim.
Tabiki teknik detaylar şu şekilde
MS-SQL Veritabanı mimarisi kullanıldı.
Ado kullanılarak geliştirildi.
BLL ve Rest Api alt yapısı veri iletiminde ayrıca mevcut bir çok listeleme yapısını Ado da XML ye veya json olarak load edilmekte hızlı veri akışı için.Genel anlamda ayrılan Insert update metodları BLL içinde gömülmüş durumda.
Dinamik rapor tasarımı FastReport ile gerçekleştirilmekte.
DB için Adoquery ve AdoConection vs..

umarım detaylar yeterlidir.

(25-09-2018, Saat: 14:39)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık güzel bir tasarım ortaya koymuşsunuz.
Bol kazançlar...

Çok teşekkür ederim sağolun

(25-09-2018, Saat: 17:58)hi_selamlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Veritabanı,
N tier mimari?
Dinamik rapor tasarımı,

Hayırlı olması dileği ile.

Evet bende merak ediyorum açıkcası.. Smile

Teşekkürler.
Çok teşekkür ederim çok detaya girmeden cevapladım

(25-09-2018, Saat: 21:36)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Bu arada exe boyutları neden bu kadar çok büyük. Bu durum diğer ticari programlar içinde aynı. Normal şartlarda içeriğinin yoğunluğuna göre değişir fakat 30 MB ile çok rahat çözülmesi gerekir kanaatindeyim.

Big Grin Benim anlayamadığım şey Exe boyutunun büyük olması ne gibi sıkıntılar ortaya çıkaracağıdır. Delphi de gereksiz kütüphanelerin çıkarılmasını daha yapmadık.Kaldıki gerek yok zaten 200 mb a yakın herhangi bir exe nin ne gibi zararı olduğunu anlayamadım.? İnternet kaynaklı olarak download da sıkıntı yaşanacak sa o eskidendi...Şu anda internet her türlü download a müsait zaten Veya iyi bir programcının boyutu küçük bir exe oluşturması ile alakalı olarak nitelendirme durumunuz ayrı.DevExpress i tercih nedenlerimiz zaman kaybettirecek bir çok komponent yazımına zaman ayırmak yerine işin kendisine zaman ayrımayı tercih etmemiz.

Teşekkür ederim.

Çok teşekkür derim alakası bulunmamaktadır aynı kontroller tekrar etmemekte aynı yapıya sahip bir form 1 kere üretilmektedir.kod tekrarı kesinlikle yapmadığımız bir olaydır.Kaldıki 30 mb ile çalışan herhangi bir exe bin 200 mb sık bir exe ile karşılaştırdığınız zaman yaratılan nesneler sağlıklı bir şekilde kapatılmışsa işletim sisteminde ne gibi zararı var. Biz bu uygulamayı 2 gb ın altında Celeron pc de de problemsiz şekilde kullanabilmekteyiz.90 larda exe boyutu önemliydi ama artık bi önemi kaldığına inanmıyorum.

saygılarımla

(26-09-2018, Saat: 00:28)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Devexpress kaynaklı tamamen, eklemediği uses yok

Big Grin Şu exe boyutu takıntısını bence bir kenara bırakın SAP bile 2 gb ın üstünde.500 gb veya 1 tb bir hdd de 2-16 gb sık ram li bir pc de dediğim gibi nesneler sağlıklı kapatılmışsa hiç bir sıkıntı olmaz olamaz..

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi