Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transparan resim
Herkese merhabalar ve kolaylıklar diliyorum.
Hayırlı cumalar.
BzkkaG.jpg
Bu resmi forma ekleyip sonrasında resim dışındaki alanların transparan olmasını istiyorum ama bunu ararken ne olarak aramam gerekiyor bilemedim.  Transparan form olarak baktım ama farklı bir konu ,  herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Öncelikle resim olayı için özür diliyorum. Gerekli düzeltmeyi yaptım sanırım görebilirsiniz.
Formun TransparentColor ve TransparentColorValue özelliklerini inceleyin.
There's no place like 127.0.0.1
Teşekkürler.
Bu arada bizlere göstermek için eklediğiniz resim çıkmamış, dolayısı ile nasıl birşey istediğinizi göremedik.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

resim için tıklayın
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(29-09-2018, Saat: 09:19)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

resim için tıklayın

Teşekkürler , üsteki resmi düzelttim.
Merhaba aşağıdaki şekilde mi yapmak istiyorsun. Sanırım bu işini çözecektir.

b6WOLd.gif

Birde Cam efekti vermek var, oda şu videoda gösterilmiş. Hoşuna giderse onuda denersin

(03-10-2018, Saat: 02:26)Lord_Ares Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba aşağıdaki şekilde mi yapmak istiyorsun. Sanırım bu işini çözecektir.

b6WOLd.gif

Birde Cam efekti vermek var, oda şu videoda gösterilmiş. Hoşuna giderse onuda denersin

Teşekkür ederim , Hem güzel bilgilendirme hemde detaylı anlatım için.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IPhone resim aktarma sorunu adelphiforumz 10 380 10-07-2019, Saat: 20:00
Son Yorum: SimaWB
  Resim içerisindeki Herhangi Bir Renge Zemin Resmi Verme (2 renk verme (Pattern)) pro_imaj 10 571 15-04-2019, Saat: 18:04
Son Yorum: esistem
  StatusBar nasıl resim ekliyebilirim? burak 6 561 12-04-2019, Saat: 18:55
Son Yorum: SimaWB
  Resim karsilastirma arsl01 3 437 07-03-2019, Saat: 15:50
Son Yorum: arsl01
  BMP resim dosyalarında boyutlandırmada şeklin bozulmasını nasıl önlenebilir pro_imaj 5 575 20-02-2019, Saat: 08:50
Son Yorum: frmman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi