Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UniGui mobil aplikasyon (standalone server) dışardan ulaşma nasıl?
(02-10-2018, Saat: 07:54)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba 
Bende Uydunet var. Aynen sizin durum ile karşılaşmış, servis sağlayıcı ile irtibata geçmiştim. 1 saat içinde çözülmüştü.

Test için modem konsolundan, modemin WAN Ip adresini okuyun, sonra da internet üzerinden MyIp diye google araması yapınca çıkan sitelerden birinden sorgulayıp dışarıdan hangi IP görünüyorsunuz bakın. 

ikisi aynı olması lazım ancak örtüşmüyorsa NAT arkasına alınmış bir kullanıcısınız demektir, bunu özel durumunuzu bildirerek değiştirilmesini talep edin.
Hizmet Nosu ve modem MAC ID referansı isteyerek IP adresimi NAT arkasından çıkardılar. Bir de bonus gibi bir durum oluştu, yaklaşık 3 yıldır IP adresim değişmedi. Modemi kapatıp açsam da, uzun süre kullansam da aynı kaldı. Ücretsiz statik ip gibi oldu.  Smile

Yardımcı olacaklarını değerlendiriyorum

Tekrar Merhaba,

Mcuyan arkadaşın dediği Gsm portu farklı olma ihtimali hakkında bilginiz var mı? Yada böyle bir şey var mı? Unigui server modülde tek bir port giriş yeri var. oraya atadığımız port üzerinden uygulama çalışıyor. Ancak ssl varsa ssl portu için giriş yeri gördüm. 

Pc 'den farklı Gsm 'den farklı port olayı olmadığını düşünüyorum, sizin bu konuda yorumunuz nedir?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  UniGUI'ye Genel Bakış vkamadan 51 29.169 Dün, Saat: 22:44
Son Yorum: akuyumcu63
  UniGui stress testi ve anlık bağlantı performansı dervis 13 814 20-07-2019, Saat: 02:17
Son Yorum: bajerli
  raspberry pi web server hangi yaklaşımı(yöntemi) kullanmalıyım. 41linea41 12 842 18-06-2019, Saat: 22:14
Son Yorum: 41linea41
  Unigui Yeni Bileşenler pro_imaj 5 518 14-06-2019, Saat: 21:34
Son Yorum: Halil Han Badem
  Unigui ile online satış ermanispir@gmail.com 6 700 14-06-2019, Saat: 17:30
Son Yorum: Halil Han Badem

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi