Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firebird Yedekleme-Geri Yükleme Aracı
Merhaba değerli delphicanlar.

Firebird veritabanı için, kendi uygulamalarımda da kullandığım, yedekleme-geri yükleme aracını sizlerle paylaşmak istedim. Delphi 10.2 de firedac bileşeni kullanarak oluşturdum. 3. party bileşen olarak jedi bileşen seti kullandım. Projeyi açmak için jedi kurulması gerekmektedir. 
Biliyorum birçoğunuzun zaten bildiği bir konu ama firebird kullanmaya yeni başlayan arkadaşlara kaynak olması açısından paylaşıyorum. 

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bazen daha ileriye ulaşmak için bir kaç adım geri gitmek mecburidir. Çünkü en ileri sıçrayışlar iki adım geriden başlar.
Emeğinize sağlık. Paylaşım için çok teşekkürler.
There's no place like 127.0.0.1
(18-10-2018, Saat: 09:32)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emeğinize sağlık. Paylaşım için çok teşekkürler.

Rica ederim.
Bazen daha ileriye ulaşmak için bir kaç adım geri gitmek mecburidir. Çünkü en ileri sıçrayışlar iki adım geriden başlar.
Tesekkurler
(18-10-2018, Saat: 20:57)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tesekkurler

Rica ederim.
Elinize Sağlık. Fakat keşke Jedi bileşenleri kullanmasaydınız.. sonuç da olan (kullanan) var olmayan (kullanmayan) var Smile
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FIREBIRD facebook GROUP daveti softdestek 8 199 10 saat önce
Son Yorum: boreas
  Firebird Trigger'a parametre gönderme esistem 3 741 15-10-2019, Saat: 22:17
Son Yorum: Aktolgali
  Firebird ile aynı server içindeki iki ayrı database deki tablolar arasında select serkansirin001@gmail.com 6 322 03-09-2019, Saat: 01:05
Son Yorum: mcuyan
  Visual Studio Code kullanıcıları için Firebird Eklentisi rmzgenius 2 363 31-05-2019, Saat: 10:32
Son Yorum: edo
  Firebird Database Oluşturma SercanTEK 6 702 30-05-2019, Saat: 09:18
Son Yorum: rmzgenius

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi