Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geliştirme ortamınızı nasıl özelleştiriyorsunuz
(07-10-2016, Saat: 14:03)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tüm bahsettiklerinizi yapıyor mu?

Henüz test etme imkanım olmadı. Fakat export yaptığı bölümlere bakılırsa bayağı kapsamlı bir yedekleme yaptığı kesin.

mtool.png

Aslında bir üyemiz bu konu ile ilgili bir makale oluştursa çok iyi olurdu.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
As of today, I have stopped developing GExperts in the formatter branch and switched to the trunk of the repository.

GExperts-FormatterBranch-Tombstone.jpg

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-02-2017, Saat: 13:55)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.As of today, I have stopped developing GExperts in the formatter branch and switched to the trunk of the repository.

GExperts-FormatterBranch-Tombstone.jpg

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Allah Rahmet etsin.  Huh
Delphi Can'dır!
(28-02-2017, Saat: 14:12)DelphiCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Allah Rahmet etsin.  Huh

Hocam linkte bahsedildiğine göre GExperts'si geliştirmeyi bıraktığını söylüyor.
Mevcut kaynakları edinmek isteyen olursa da ,
svn co https://svn.code.sf.net/p/gexperts/code/trunk GExperts
ile edinebileceğimizi söylemiş.

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
(28-02-2017, Saat: 14:15)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-02-2017, Saat: 14:12)DelphiCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Allah Rahmet etsin.  Huh

Hocam linkte bahsedildiğine göre GExperts'si geliştirmeyi bıraktığını söylüyor.
Mevcut kaynakları edinmek isteyen olursa da ,
svn co https://svn.code.sf.net/p/gexperts/code/trunk GExperts
ile edinebileceğimizi söylemiş.

Bende öyle anladım.
Saldım çayıra mevlam kayıra oldu yani.
Delphi Can'dır!
(28-02-2017, Saat: 14:23)DelphiCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bende öyle anladım.
Saldım çayıra mevlam kayıra oldu yani.

Öyle olmuş galiba hocam Smile gerçi pek kullandığım bir şey değildi..
Adamın adı Thomas Mueller'miş. Bir anda şaşırdım futbolcu thomas müller mi diye Smile

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
CnPack ile ilgili konu açmayı düşünüyordum, içeriği hazırladım göndermeden önce formda bir arama yapayım açılmış konu varmı diye. Varmış bende "Gönder" tuşuna basmadan pencereyi kapattım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Lanet olasıca IDE sorunu nasıl çözerim :( yhackup 6 1.165 31-05-2018, Saat: 21:57
Son Yorum: mcuyan
  [ÇÖZÜLDÜ] RAD Studio varsayılan Projects klasörü nasıl değiştirilir ? mrmarman 5 1.076 19-04-2018, Saat: 15:13
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi