Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android için AES şifreleme yardım ?
(21-02-2019, Saat: 16:24)Cyb3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-11-2018, Saat: 18:36)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.iyi akşamlar,

Google da bakınırken AES şifreleme örnek projesine rastladım ve indirdiğim gibi işime yarayan gerekli bölümleri kırptım ve test ettim.
windows da çalışıyor fakat bana mobil ( android ) için gerekli ama bu konuda bilgim yok. google da fmx için baktığımda da elde edilir bir sonuca rastlayamadım.

bu konuda yardımcı olur musunuz ?

android ortamında çalışan bir AES şifreleme örneği varmı eliniz de ?

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Ekteki link çalışmıyor sanırım. Yenileme imkanınız varsa çok iyi olur. Teşekkür ederim

Merhaba,
Test ettim. Link çalışıyor.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(21-02-2019, Saat: 16:24)Cyb3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(14-11-2018, Saat: 18:36)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.iyi akşamlar,

Google da bakınırken AES şifreleme örnek projesine rastladım ve indirdiğim gibi işime yarayan gerekli bölümleri kırptım ve test ettim.
windows da çalışıyor fakat bana mobil ( android ) için gerekli ama bu konuda bilgim yok. google da fmx için baktığımda da elde edilir bir sonuca rastlayamadım.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Ekteki link çalışmıyor sanırım. Yenileme imkanınız varsa çok iyi olur. Teşekkür ederim

Merhabalar,

Bende denedim çalışmadı. Sanırım bir sorun var.
Dosyayı farklı şekilde indirdim ek'ler den indirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Ek Dosyalar
.zip   mobil aes.zip (Dosya Boyutu: 62,5 KB / İndirme Sayısı: 7)
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.

linkte sorun yok hocam. ne yazıkki mega.nz sitesine erişim sağlanamıyor 2-3 gündür.

DÜZELTME : 
Site tekrar erişilebilir durumda.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
(21-02-2019, Saat: 17:43)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-02-2019, Saat: 16:24)Cyb3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ekteki link çalışmıyor sanırım. Yenileme imkanınız varsa çok iyi olur. Teşekkür ederim

linkte sorun yok hocam. ne yazıkki mega.nz sitesine erişim sağlanamıyor 2-3 gündür.

DÜZELTME : 

Evet galiba öyle bir sorun. Dün aynı link çalışmıyordu bugün baktım sorunsuz çalışıyor. Mega.nz sitesine ulaşılmıyordu.
(22-02-2019, Saat: 09:01)Cyb3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-02-2019, Saat: 17:43)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.linkte sorun yok hocam. ne yazıkki mega.nz sitesine erişim sağlanamıyor 2-3 gündür.

DÜZELTME : 

Evet galiba öyle bir sorun. Dün aynı link çalışmıyordu bugün baktım sorunsuz çalışıyor. Mega.nz sitesine ulaşılmıyordu.

Sitenin güvenilirliğinden-kalıcılığından şüphe ettim açıkçası daha öncesinde kapanan bir site vardı. mega upload'tı sanırım ve sonucunda zararlı çıkan kullanıcılar oldu. en azından google bu güvenceyi fazlasıyla veriyor.
arşivim çok fazla ve indirmek zaman alacak sonra ise mega'ya güle güle deme vakti gelmiş olur zaten. Smile
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android SDK Manager Güncellemeleri dnzmobile 11 1.975 29-09-2019, Saat: 20:58
Son Yorum: serdar
  Android 7 - android 9 cihankoca 10 383 26-09-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: cihankoca
  Android read_contacts izini sorunu [COZULDU] codder71 3 187 25-09-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: codder71
  Android Sdk Güncellemesi cihankoca 4 228 23-09-2019, Saat: 11:45
Son Yorum: mcuyan
  Android 64 bit Dahil Etme cihankoca 2 152 20-09-2019, Saat: 17:44
Son Yorum: cihankoca

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi