Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firebird forum
Merhabalar,
Sadece Firebird için oluşturulmus forum var midir? Firebirdsql.org sitesindeki linkleri kontrol ettim pek bir sey bulamadim.
Selamlar,

Sadece Firebird için oluşturulan bir site Firebirdsql.org Smile Dışında ben de bilmiyorum ancak Delphi + FB bir nevi Kurufasülye + Pilav gibi Smile delphican'da olduğu gibi delphiturkiye'de de alt başlık olarak forumda yer alıyor (Türkçe Kaynak için).

Kolay Gelsin
@Kuri_YJ arkadaşımızın dediği gibi, sadece Firebird konusunda özelleşmiş bir forum maalesef yok. Ama genel olarak bilgi edinebileceğiniz siteler şunlar :

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Firebird'ün resmi sitesidir. Tüm sürümlerini, kaynak kodunu, ODBC-JDBC-Python vb. diller için hazırlanmış paketlerini indirebileceğiniz tek sitedir.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Firebird ile ilgili yeni ürünler/haberlerin duyurulduğu bir sitedir. Ben de çoğu zaman yenilikleri buradan takip ederim.

Firebird'e yeni başlayanların en sık kullandığı sitedir. Aklınıza takılabilecek belirli konularda konu başlıkları içerisinde yüzlerce soruya pratik cevaplar bulabilirsiniz.
Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firebird Trigger'a parametre gönderme esistem 3 726 Dün, Saat: 22:17
Son Yorum: Aktolgali
  FIREBIRD facebook GROUP daveti softdestek 7 154 Dün, Saat: 13:01
Son Yorum: 3ddark
  Firebird ile aynı server içindeki iki ayrı database deki tablolar arasında select serkansirin001@gmail.com 6 320 03-09-2019, Saat: 01:05
Son Yorum: mcuyan
  Visual Studio Code kullanıcıları için Firebird Eklentisi rmzgenius 2 363 31-05-2019, Saat: 10:32
Son Yorum: edo
  Firebird Database Oluşturma SercanTEK 6 700 30-05-2019, Saat: 09:18
Son Yorum: rmzgenius

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi