Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Lazarus Videoları :)
Teşekkür ediyorum. Elinize sağlık. Ayrıca Allah kolaylık versin. Verdiğiniz emeği anlamak için sesi duymamıza gerek yoktu Wink bunun zaten çok meşakkatli bir iş olduğunu sanırım buradaki herkes biliyor o yüzden tekrar en azından kendi adıma çok teşekkür ediyorum.
(17-12-2018, Saat: 00:33)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdiğiniz emeği anlamak için sesi duymamıza gerek yoktu Wink
Estağfirullah o maksatla yapmadım Smile Mikrofonun dış sesi almayacağını umuyordum ama cayır cayır almış. Videoyu silip tekrar çekmekde işi bir hafta sarkıtacak diye böyle paylaştım. Bu ses kirliliği içinde kusura bakmayın. Farklı mikrofonlarla deneme yapıp daha güzel bir çözüm arayacağım Smile
Topluluk mopluluk yok :/
(25-11-2018, Saat: 22:42)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,
öncelikle şunu söyleyim kalite olarak @Abdullah ILGAZ  Bey'in videolarının yanına bile yaklaşamaz. Sadece konu başlıkları benziyor :Smile
Gruptaki arkadaşların fikri olsun diye video hazırladıkça bu sayfa altında paylaşacağım.

Saygılarımla,

1.  Pardus Linux'a Lazarus 2.0RC1 Kurulumu
2.  Online Package Manager ile Lazarus'a Bileşen Kurulumu
3.  Not Defteri Yapımı
4.  Hesap Makinesi Yapımı
5.  Hesap Makinesi Yapımı 2 (fpexprspars)

(17-12-2018, Saat: 10:06)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-12-2018, Saat: 00:33)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdiğiniz emeği anlamak için sesi duymamıza gerek yoktu Wink
Estağfirullah o maksatla yapmadım Smile Mikrofonun dış sesi almayacağını umuyordum ama cayır cayır almış. Videoyu silip tekrar çekmekde işi bir hafta sarkıtacak diye böyle paylaştım. Bu ses kirliliği içinde kusura bakmayın. Farklı mikrofonlarla deneme yapıp daha güzel bir çözüm arayacağım Smile

İşin şakası bir yana hiç gerek yok bence emeğinize sağlık , sağolun varolun. Amaç maksat hasıl oldu bence.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi