Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyma engelliler icin el hareketi yakalama
Merhaba ben duyma engelliler icin bir proje yapmak istiyorum.
Mesela el hareketlerini yakalamam lagzim nasil bir yol izlemiyim
Merhaba,

Görüntü işleme kütüphaneleri ile yapabilirsiniz. Dilerseniz önce bu konuda daha önce yapılan çalışmalara göz atın.

Görüntü İşleme: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Örnek çalışmalar ve makaleler:

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Tesekkurler hocam paylasimlar cok guzel fakat delphi ile bu kismi nasil yapacam opencv vs rfakat hic delphi ilr kaynak bulamadim
(26-11-2018, Saat: 12:39)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tesekkurler hocam paylasimlar cok guzel fakat delphi ile bu kismi nasil yapacam opencv vs rfakat hic delphi ilr kaynak bulamadim

Rica ederim. OpevCV ve Delphi ile ilgili birçok konu konuşulmuştu. Forum içerisinde kapsamlı bir arama yaparsanız karşınıza çıkacaktır. Delphi için şöyle bir çalışma vardı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Super bir suru ornek var tesekkurler
hocam open cv komponentini yüklerken bu hatayla karşılaşıyorum nedir  bu eksik birşeymi var?

OvdPGn.png
Guncel

Ben c++ kurmamistim ondan kaynaklanabilirmi?
Merhaba,
Yüklemeye çalıştığınız paket dosyası C:\Users\Public\Documents\Embarcadero\Studio\19.0\Bpl klasöründe var mı?
Yoksa önce projeyi derleyin, daha sonra yukarıdaki dizini yeniden kontrol edin. Dosya oluştuktan sonra install edin.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
derlediğimde otomatik o yola gidiyor dosya
(30-11-2018, Saat: 14:16)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.derlediğimde otomatik o yola gidiyor dosya

O halde, Delphi Component menüsünden Install Packages'i seçin ve oradaki Add butonu ile paket dosyasını yükleyin.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  splitter yakalama magnetic info@guzelceker.com 1 83 01-11-2019, Saat: 19:22
Son Yorum: hi_selamlar
  ORM için öneri OBK 6 1.076 22-10-2019, Saat: 15:46
Son Yorum: 3ddark
  başlangıç için yardım kazimtabakli 5 171 22-10-2019, Saat: 14:51
Son Yorum: uparlayan
  Delphi ile Webserverlar icin cache server yapimi TheEAK 0 131 12-09-2019, Saat: 16:36
Son Yorum: TheEAK
  [ÇÖZÜLDÜ] Veritabanından hızlı veri çekmek için tavsiye wiseman 6 640 31-05-2019, Saat: 22:34
Son Yorum: frmman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi