Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Lisanslama Yönergeleri
MErhaba arkadşlar. 

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi, Embar bana lisans vs attı ama nerden download edeceğimi bilmiyorum. bu konuda destek olabilir misiniz acaba?
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Mail geldiyse içinde link olmalı veya embarcadero sitesinden üyelik girişi yaparak Download kısmında gerekli indirme işlemini yapabilirsiniz.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
abi ne link var ne de download linki nede kulla adı yada şifre.. nasıl bi iş ya anlamadım Smile

Selamlar

Rio ' da 

Android Derlemesinde ki Hatayı Çözebilen Var mı ?
Rio yu yeni indiriyorum. Daha bakmadım hata varmı yokmu diye..

Ama yeni çıkan bir sürüm de Derleme hatası olması.. Enteresan.. Eğer Hatayı daha açık yazarsanız bakabilirm.

(26-11-2018, Saat: 19:46)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Mail geldiyse içinde link olmalı veya embarcadero sitesinden üyelik girişi yaparak Download kısmında gerekli indirme işlemini yapabilirsiniz.

Abi şimdi geldi mail.. İndiriyor.. Çok teşekkürler.

(26-11-2018, Saat: 20:28)Tarkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar

Rio ' da 

Forumda ilgili bölüme, daha açıklayıcı bir şekilde sorunuzu yazarsanız muhtemelen birileri yardımcı olacaktır.
There's no place like 127.0.0.1
(26-11-2018, Saat: 22:54)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(26-11-2018, Saat: 20:28)Tarkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar

Rio ' da 

Forumda ilgili bölüme, daha açıklayıcı bir şekilde sorunuzu yazarsanız muhtemelen birileri yardımcı olacaktır.

Afedersin

İnan Çok Yoğun Çalıştığımdan

Yanlış Yere Yazmışım.

Özür Dilerim

İyi Geceler
(26-11-2018, Saat: 19:38)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.MErhaba arkadşlar. 

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi, Embar bana lisans vs attı ama nerden download edeceğimi bilmiyorum. bu konuda destek olabilir misiniz acaba?

Merhaba,

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. sayfasına giriş yapın. My Registered Downloads kısmından indirebilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
@Abdullah ILGAZ hocam bene limk attılar fakat rio ar burada.. Ben tokyo indirmek istiyorum. Bunu halen bulamadım Smile

Merhaba.

Şimdi kontrol ettim.

Enbarcadero'nun Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. istediğini 10.2.3 Tokyo sürümü indirmeye açık olarak duruyor. 

Idea ( Login istediği için açık linkini vermem uygun olmaz bu nedenle Login olmak üzere olan linki verdim. )

txhwqt2icfhh6qp1ohnb.png
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi Rio Lisans problemi hakkında adelphiforumz 5 362 06-05-2019, Saat: 00:15
Son Yorum: engerex
  Delphi 10.3 TR karakter Sorunu Hakkında SercanTEK 6 578 08-04-2019, Saat: 18:07
Son Yorum: mcuyan
  Delphi 10.3 Rio Fesih ARSLAN 111 17.184 19-03-2019, Saat: 18:44
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi 10.3 Rio Deneyimleriniz Abdullah ILGAZ 9 826 07-03-2019, Saat: 21:10
Son Yorum: mcuyan
  Delphi 10.3 Düzeltme Paketleri Fesih ARSLAN 0 667 17-12-2018, Saat: 08:29
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi