Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özel Görüşmeyi Daha Çok Seviyoruz Galiba
Merhaba,
DelphiCan'ın kuruluşundan bu güne kadar, ortalama günlük 17 özel mesaj trafiğimiz var.   Undecided
Wink 
(05-12-2018, Saat: 18:14)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
DelphiCan'ın kuruluşundan bu güne kadar, ortalama günlük 17 özel mesaj trafiğimiz var.   Undecided

26 Temmuz 2016 tarihinden alırsak (Muhabbet olsun bölümündeki ilk mesaj tarihi) 863 gün olmuş iş günü olarakta 595 gün iş günü 
Kullanıcı sayısı da önemli. İstatisliği değiştirecek en önemli kural; Satışta kullanılan tabirle; Müşteriler içindeki ilk 20 kuralını uygularsak. En çok mesajlaşan ilk 20 kişiyi çıkarsanız oranın çok fazla düştüğünü görebilirsiniz.   Smile
Kapatalım özel mesajı
Mesajlaşabilir kişiler bundan doğal bişi yok ki her forumda olur bunlar. Ayrıca demek ki kişiler benimsemiş forumu özelliklerini kullanılıyor. Bence güzel bi olay. Ama foruma değil de size özel mesajla genel birşey soruluyorsa o zaman cevabı foruma yazın olsun bitsin. Ben öyle yapıyorum herkes te memnun bence.
(06-12-2018, Saat: 08:46)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesajlaşabilir kişiler bundan doğal bişi yok ki her forumda olur bunlar. Ayrıca demek ki kişiler benimsemiş forumu özelliklerini kullanılıyor. Bence güzel bi olay. Ama foruma değil de size özel mesajla genel birşey soruluyorsa o zaman cevabı foruma yazın olsun bitsin. Ben öyle yapıyorum herkes te memnun bence.

Özel mesajla soru cevap yerine, konu açılsın ki herkese faydalı olsun bence.
Bence özel konuşma için önceden de özel mesaj ( Big Grin ) ile belirttiğim anlık mesajlaşma sistemi foruma eklenebilir. Soruların çoğu konu açılır konuşmak isteyen oradan konuşabilir. Tabi yine karar yöneticilerindir.

NOT:

- Emoji güncelleştirmesi
- Temanın güncelleştirilmesi (Foruma gelen "bak ben sana dedim Delphi öldü diye formun temasına bak" diyen oldu. Şu an hastahanede ama hak verdim sonra Smile )
- Logonun güncelleştirilmesi

gibi işlemlerin bence müsait bir zamanda ivedilik ile yapılması gerekir. @Abdullah ILGAZ (abi sen seversin yeniliği Big Grin ) ve @"Fesih ARSLAN" üstadın bu konuda çalışma yapacağını temenni ediyorum Smile
kisisel_logo_dark.png
(06-12-2018, Saat: 13:46)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence özel konuşma için önceden de özel mesaj ( Big Grin ) ile belirttiğim anlık mesajlaşma sistemi foruma eklenebilir. Soruların çoğu konu açılır konuşmak isteyen oradan konuşabilir. Tabi yine karar yöneticilerindir.

NOT:

- Emoji güncelleştirmesi
- Temanın güncelleştirilmesi (Foruma gelen "bak ben sana dedim Delphi öldü diye formun temasına bak" diyen oldu. Şu an hastahanede ama hak verdim sonra Smile )

gibi işlemlerin bence müsait bir zamanda ivedilik ile yapılması gerekir. @Abdullah ILGAZ  (abi sen seversin yeniliği Big Grin ) ve @"Fesih ARSLAN" üstadın bu konuda çalışma yapacağını temenni ediyorum Smile

Bir dilin ölüp/ölmediğini; hâla işe yarayıp/yaramadığını; o dille ilgili tartışmaların yapıldığı bir foruma bakarak değerlendiren arkadaşınıza; "acilen kendisi için bir başka meslek seçmesi" hususundaki önerimi iletebilirseniz sevinirim.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
(06-12-2018, Saat: 14:27)Tuğrul HELVACI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-12-2018, Saat: 13:46)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence özel konuşma için önceden de özel mesaj ( Big Grin ) ile belirttiğim anlık mesajlaşma sistemi foruma eklenebilir. Soruların çoğu konu açılır konuşmak isteyen oradan konuşabilir. Tabi yine karar yöneticilerindir.

NOT:

- Emoji güncelleştirmesi

gibi işlemlerin bence müsait bir zamanda ivedilik ile yapılması gerekir. @Abdullah ILGAZ  (abi sen seversin yeniliği Big Grin ) ve @"Fesih ARSLAN" üstadın bu konuda çalışma yapacağını temenni ediyorum Smile

Bir dilin ölüp/ölmediğini; hâla işe yarayıp/yaramadığını; o dille ilgili tartışmaların yapıldığı bir foruma bakarak değerlendiren arkadaşınıza; "acilen kendisi için bir başka meslek seçmesi" hususundaki önerimi iletebilirseniz sevinirim.

Üstat kendileri (gerçek anlamda) hastahanede. Şaka yapayım derken burnunu kırmışım. Gerek üniversite hocaları gerekse genel bir algı olsun "Delphi öldü" diyorlar bende hemen savunmaya geçiyorum. Her dil için öyleyim ama Delphi ayrı. Geçen bir yazılımcıyı Delphi'ye bakmasını istedim ve inceleyeceğim dedi ve bana dediği "bana anlatılan böyle değildi hep eski ve bitti demişlerdi" dedi bende dedim "daha dün yeni sürüm çıktı" diyince adam bakacağım dedi. Bu algıyı kırmak gerek. Şu pazarlama taktiği değiştirilmesi gerekiyor Sad
kisisel_logo_dark.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 275 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Producthunt daha önce kullanan oldu mu. pro_imaj 0 336 29-04-2023, Saat: 09:47
Son Yorum: pro_imaj
  Hangi Versiyonlama uygulaması daha kullanışlıdır adelphiforumz 10 7.223 26-03-2020, Saat: 18:18
Son Yorum: SimaWB
  Yeni Bir Kitap Daha ! rmzgenius 17 10.599 30-11-2019, Saat: 00:08
Son Yorum: Super Tombala
  Özel Yazılım Sözleşmesi Hk. pro_imaj 15 11.694 01-02-2019, Saat: 09:37
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi