Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme Kitabı... Delphi
Ön Sipariş Talebinde Bulunan Üyelerimiz
Sipariş Talebinde Bulunan Üyelerimiz

Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UniSfSweetAlert Hatası.
Merhaba arkadaşlar geliştirdiğim projede beklenmedik bir hata aldım. Kullanıcı girişi yapıyorum. "UniSfSweetAlert" kullanarak "Giriş Başarılı" mesajı verdiriyordum. Kod sıkıntısız çalışıyordu ama bugün çalışmadı kod. 

Kodum;

mesaj.Clear;
      mesaj.AlertType := atWarning;
      mesaj.Title := 'Giriş Başarılı';
      mesaj.ShowConfirmButton := true;
      mesaj.Timer := 1000;
      mesaj.Show;

Aldığım hata ise;
Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol

Bir türlü çözümü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese İyi Çalışmalar
Kullandığınız Unigui versiyonunu söyleyebilir misiniz?
(06-12-2018, Saat: 16:36)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlKullandığınız Unigui versiyonunu söyleyebilir misiniz?

Versiyon 1.50.0.1481
(06-12-2018, Saat: 16:39)keceonurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(06-12-2018, Saat: 16:36)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlKullandığınız Unigui versiyonunu söyleyebilir misiniz?

Versiyon 1.50.0.1481

Kod çalışırken versiyon değişikliğine gittiniz mi?
(06-12-2018, Saat: 16:48)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(06-12-2018, Saat: 16:39)keceonurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlVersiyon 1.50.0.1481

Kod çalışırken versiyon değişikliğine gittiniz mi?

Galiba yanlış hatırlamıyorsam 1 ay önce versiyon değişikliği yaptım.
(06-12-2018, Saat: 17:01)keceonurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
(06-12-2018, Saat: 16:48)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlKod çalışırken versiyon değişikliğine gittiniz mi?

Galiba yanlış hatırlamıyorsam 1 ay önce versiyon değişikliği yaptım.

Yeni/Eski versiyonlara geçişlerde bazı özellikler eklenebiliyor veya çıkartılabiliyor. Kullandığınız sürümde "swal" metodunu bulamıyor. Önerim kod çalışırken kullandığınız sürüme geçiş yapmanız. Bu sizin için daha sağlıklı olacaktır. Şu anda hataya bakıldığında tek ihtimal bu gözüküyor.

İyi çalışmalar.
Files veya tanimladiginiz klasor icerisinde ilgili js dosyasi mevcut mu? Veya server module icerisine bu dosyalari tanimladiniz mi ? Tekrar kontrol edebilir edebilir misiniz
(06-12-2018, Saat: 18:41)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye OlFiles veya tanimladiginiz klasor icerisinde ilgili js dosyasi mevcut mu? Veya server module icerisine bu dosyalari tanimladiniz mi ? Tekrar kontrol edebilir edebilir misiniz

Şuan kontrol etme imkanım yok. Yarın kontrol eder dönüş sağlarım.

Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  unigui mobil android 8 loading hatası mdagli2003 2 239 05-11-2018, Saat: 01:00
Son Yorum: mdagli2003
  CoInitialize has not been called Hatası adelphiforumz 13 1.046 08-01-2018, Saat: 12:29
Son Yorum: yhackup

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi