Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DelphiCan Geliştirici Takım Üyelerimiz
@adelphiforumz
@ahmet_sinav
@ayzit
@boreas
@esistem
@Fesih ARSLAN
@FiRewaLL
@forumcuali
@Gokturk01
@Halil Han Badem
@klavye
@ozcanm
@SercanTEK
@Slowhand
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
@Fesih ARSLAN hocam uzun zamandır foruma pek zaman ayıramadım başımda 5 DB içerisinde 13.000(Onüçbin)'den falzla yanlış yazdım zannedilmesin
Triger ile başım belada inşalah ocak 10 itibari ile bu derdide bitirmiş olucaz sonrasında bende elimden gelen yapmaya hazırım.
Tüm ekiptekilere şimdiden başarılar
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Ocak ayından sonra inşallah bende katılmak isterim, şu e-fatura, e-defter geçişlerini sorunsuz bi halledeyim önce şirkette.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(07-12-2018, Saat: 13:47)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN  hocam uzun zamandır foruma pek zaman ayıramadım başımda 5 DB içerisinde 13.000(Onüçbin)'den falzla yanlış yazdım zannedilmesin
Triger ile başım belada inşalah ocak 10 itibari ile bu derdide bitirmiş olucaz sonrasında bende elimden gelen yapmaya hazırım.
Tüm ekiptekilere şimdiden başarılar

(07-12-2018, Saat: 15:00)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ocak ayından sonra inşallah bende katılmak isterim, şu e-fatura, e-defter geçişlerini sorunsuz bi halledeyim önce şirkette.

Belirttiğiniz tarihlerde aramıza katılımınızı bekleyerek, süreci de takip etmeniz adına sizleri de gruba dahil ediyorum. 
İlgi ve desteğinizden ötürü de ayrıca teşekkür ederim.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(07-12-2018, Saat: 15:00)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ocak ayından sonra inşallah bende katılmak isterim, şu e-fatura, e-defter geçişlerini sorunsuz bi halledeyim önce şirkette.

Aynı Dertler bizde de var hocam
E-Defter
E-Arşiv
OKC Cihaz Kayıt
Merhabalar.

Ben de elimden geldiğince katkıda bulunmak isterim.

Bu arada üye girişi yapıldığında geliştirici takımındaki mesajlar okunamıyor ama giriş yapmadan konuya girip okuyabiliyorsunuz. Mesajlaşma ortamı ile ilgili mesajı okuyup bir şeyler yazmak isteyince fark ettim.

Saygılar.
(14-12-2018, Saat: 13:21)Slowhand Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar.

Ben de elimden geldiğince katkıda bulunmak isterim.

Bu arada üye girişi yapıldığında geliştirici takımındaki mesajlar okunamıyor ama giriş yapmadan konuya girip okuyabiliyorsunuz. Mesajlaşma ortamı ile ilgili mesajı okuyup bir şeyler yazmak isteyince fark ettim.

Saygılar.

Merhaba,
Form izinlerini düzenlerken, ziyaretçi üye grubunu gözden kaçırmışız. 
Bildirim için teşekkür ederim.
Gönüllü her kese geliştirici takımımızda yer vereceğiz. Çalıştıkça da birbirimizin daha yetenekli olduğu alanları tespit ederek, en iyi pozisyonda çalışmasını ve daha verimli olmasını sağlayacağız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DelphiCan Geliştirici Takım Çalışmaları Fesih ARSLAN 0 563 07-12-2018, Saat: 08:49
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi