Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurum için Apk yayınlama
Question 
Merhaba, 

Bir kurum için apk yazdık, apk mızı kurum içi kullanacaklar, güncelleme ler için  google playda belirli telefonlar için falan bir apk yayınlama var mı ,
Bu konuda bilgisi olan var mı 

Teşekkürler
Yazılıma kapalı beta kullanıcı seçebiliyorsunuz. Beta'ya kayıt olan epostalar için "şunu seçtim, bu bizden değil" gibi seçim yapılabiliyor mu bilmiyorum, tecrübe etmedim.
Yada beta yayınlar sonra betaya kaydı durdurursunuz. Kayıtlı olanlara güncelleme gider.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
burada anlatılmış...
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Hocam gibi bu durumlarda ya apk yı bi lftp ye atıp ordan indirtin.. yada illaki googleplay a atacaksanız sizin sunucunuzdan aktivasyon olmadan çalışmasın.. böyle kontol edebilirsiniz.. Play yada store gibi yerlerin versiyonlama olayı kanser ediyor resmen Smile
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Teşekkür ederim arkadaşlar,
Galiba en sağlıklısı masaüstü gibi kendi ftp mizde tutup ordan güncelleme işlemi yapmak olacak.
(13-12-2018, Saat: 00:22)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hocam gibi bu durumlarda ya apk yı bi lftp ye atıp ordan indirtin.. yada illaki googleplay a atacaksanız sizin sunucunuzdan aktivasyon olmadan çalışmasın.. böyle kontol edebilirsiniz.. Play yada store gibi yerlerin versiyonlama olayı kanser ediyor resmen Smile

Aslında bana da bu tarz birşey lazım ama ftp çok mu ilgisiz olur diye düşünüyordum Smile

Teşekkürler.
ilgisiz derken?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. gibi bir link vericeksiniz..

Evet .

firmanın kendi sitesi var onun altına atar ona göre bir link veririz.

Açıklama için Teşekkürler.
Rica ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  android edit bileşeninde barcod okutma sonrası için cinarbil 2 268 27-07-2019, Saat: 09:24
Son Yorum: cinarbil
  Çıkarttığım oyun için yeni fikirlerinizi bekliyorum QepnS 12 1.040 06-05-2019, Saat: 19:47
Son Yorum: engerex
  GPS için öneri KUNTAY 3 540 28-03-2019, Saat: 21:32
Son Yorum: KUNTAY
Lightbulb Bilgi Yarışması İçin Soru Deposu Mr.Developer 9 759 27-03-2019, Saat: 17:31
Son Yorum: Mr.Developer
Question Android için AES şifreleme yardım ? Mr.Developer 14 1.825 22-02-2019, Saat: 12:38
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi