Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parametrik sorgu
@klavye kullandığın query nesnesinde belki paramCheck diye bir property vardır. O şekilde halledebilirsin belki mssql sdac'ta var mesela ParamCheck isminde bir property.
İmam Süleyman Yakub <--> Molla Mustafa Mansur
Evlatlarım!
Cismanımız TÜRK ruhumuz ise İSLAM.
Bu yolda daim olalım her an.
Şimdi kontrol ettim kullandıgım bilesen setinde query bileseninde paramcheck mevcut. Dataset bileseninde ne yazikki yok.
Teşekkürler.
Sanırım bir bugmus ve yanlis ceviri yapmadiysam 3.01 surumunden sonra duzeltilmis. Ben denemeleri 2.5 surumunde yapmistim.
3.01 de deneme imkanim olmadi.
(19-12-2018, Saat: 15:47)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Sanırım bir bugmus ve yanlis ceviri yapmadiysam 3.01 surumunden sonra duzeltilmis. Ben denemeleri 2.5 surumunde yapmistim.

bende onu anlatmaya çalışmıştım Smile
(20-12-2018, Saat: 21:40)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(19-12-2018, Saat: 15:47)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Sanırım bir bugmus ve yanlis ceviri yapmadiysam 3.01 surumunden sonra duzeltilmis. Ben denemeleri 2.5 surumunde yapmistim.

bende onu anlatmaya çalışmıştım Smile

Kusura bakmayın @forumcuali  yogunluktan hizla okuyunca gozumden kacmis o kismi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firebird Pivot Sorgu klavye 6 1.978 14-08-2018, Saat: 22:39
Son Yorum: anemos

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi