Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio IOS 12 ve Android 9 desteği
ilginç bir şekilde artık bende 12 ye deploy edebiliyorum.. Hatta AppStore'a attım bile.. AppStore un onaylanma süreci ortalama ne kadar sürüyor? bilen varmıdır?
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(27-12-2018, Saat: 21:55)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.ilginç bir şekilde artık bende 12 ye deploy edebiliyorum.. Hatta AppStore'a attım bile.. AppStore un onaylanma süreci ortalama ne kadar sürüyor? bilen varmıdır?

Birçok red (reject) gelecektir. ipv6 sorunuyla birlikte, bunu neden eklediniz bunu bilgiyi neden istediniz şeklinde.  Uygulamanızın içeriğine göre değişiklik göstermekle birlikte 2-6 gün arasında cevap dönüyorlar. Yoğunluklarına göre süreler değişiyor tabi bir google play gibi süre beklentiniz olmasın.

İyi çalışmalar.
Aslında hiç bir bilgi istemedim.. Sadece internet açık olsun kafi Smile Bir de kameradan barkod okutuyorum. Başka bir şey yok Smile

internet dedin mi ipv6 sorunu çıkma ihtimali yüksek, ben yerel ipv6 ile ile servise erişebiliyorum ama onlar ereşimiyor sanarım.
biraz daha açarmısınız konuyu..

(27-12-2018, Saat: 21:55)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.ilginç bir şekilde artık bende 12 ye deploy edebiliyorum.. Hatta AppStore'a attım bile.. AppStore un onaylanma süreci ortalama ne kadar sürüyor? bilen varmıdır?

Azmin zaferi.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
ipv6 için bilgi Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
onay aşamasına yarın girebilir ama bişey bulup red ediyorlar genelde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.3 Android Servis Çalışma Sorunu Halil Han Badem 8 1.101 10 saat önce
Son Yorum: malitutuncu
  Android SDK Manager Güncellemeleri dnzmobile 11 1.986 29-09-2019, Saat: 20:58
Son Yorum: serdar
  Android 7 - android 9 cihankoca 10 390 26-09-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: cihankoca
  Android read_contacts izini sorunu [COZULDU] codder71 3 189 25-09-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: codder71
  Android Sdk Güncellemesi cihankoca 4 235 23-09-2019, Saat: 11:45
Son Yorum: mcuyan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi