Tüm Platformlar için Hızlı Uygulama Geliştirme Kitabı... Delphi
Ön Sipariş Talebinde Bulunan Üyelerimiz
Sipariş Talebinde Bulunan Üyelerimiz

Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesyonel Bir Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?
Merhaba,
Adım adım profesyonel bir istemci-sunucu mimarisinin nasıl geliştirileceğini anlatan 3 günlük eğitim semineri düzenlenecekmiş.
Seminer Portekizce'dir.
İstemci uygulaması, Android ve iOS üzerinde çalışabilen Multi-Device Application türündedir.
"Amaç, büyük internet uygulamalarının erişim miktarını ölçeklendirmek ve bu kapsamda nasıl destek verileceğini göstermektir." diyorlar.
Ücretsiz üyelik linki: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
Not: Kayıt sayfasında bulunan Inscreva-se gratuitamente alanına mail adresinizi yazarak altındaki butona tıklayın. Mail adresinize bir davet ve kayıt onayı gelecek.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Seminer başladı. 
Misafir olarak katılmak için: Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
İlginç benzetme olmuş.

Teşekkürler.
Portekizce olmasa çok güzel olacakmış. Smile
Hep konuşurum. Çok sevdiğim bir dildir Smile)
PostgreSQL - Linux - Delphi, Linkleri Görebilmeniz İçin Giriş yap veya Üye Ol
bu arkadaşların youtube kanalını da takip ediyorum adam instagramı sıfırdan delphi ile kodladı

Konuyu Paylaş : facebook gplus twitter

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telefondan masaüstü uygulamanızı nasıl kontrol ederiz ( IOS App Tethering ) Lord_Ares 4 431 15-11-2018, Saat: 09:58
Son Yorum: Bay_Y
  Etkin FMX UI (Kullanıcı Arayüzü)'ları Nasıl Oluşturulur? Fesih ARSLAN 7 560 15-11-2018, Saat: 09:55
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi