Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesyonel Bir Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?
Merhaba,
Adım adım profesyonel bir istemci-sunucu mimarisinin nasıl geliştirileceğini anlatan 3 günlük eğitim semineri düzenlenecekmiş.
Seminer Portekizce'dir.
İstemci uygulaması, Android ve iOS üzerinde çalışabilen Multi-Device Application türündedir.
"Amaç, büyük internet uygulamalarının erişim miktarını ölçeklendirmek ve bu kapsamda nasıl destek verileceğini göstermektir." diyorlar.
Ücretsiz üyelik linki: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Not: Kayıt sayfasında bulunan Inscreva-se gratuitamente alanına mail adresinizi yazarak altındaki butona tıklayın. Mail adresinize bir davet ve kayıt onayı gelecek.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Seminer başladı. 
Misafir olarak katılmak için: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
İlginç benzetme olmuş.

Teşekkürler.
Portekizce olmasa çok güzel olacakmış. Smile
Hep konuşurum. Çok sevdiğim bir dildir Smile)
PostgreSQL - Linux - Delphi, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
bu arkadaşların youtube kanalını da takip ediyorum adam instagramı sıfırdan delphi ile kodladı
(14-01-2019, Saat: 11:09)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Adım adım profesyonel bir istemci-sunucu mimarisinin nasıl geliştirileceğini anlatan 3 günlük eğitim semineri düzenlenecekmiş.
Seminer Portekizce'dir.
İstemci uygulaması, Android ve iOS üzerinde çalışabilen Multi-Device Application türündedir.
"Amaç, büyük internet uygulamalarının erişim miktarını ölçeklendirmek ve bu kapsamda nasıl destek verileceğini göstermektir." diyorlar.
Ücretsiz üyelik linki: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Not: Kayıt sayfasında bulunan Inscreva-se gratuitamente alanına mail adresinizi yazarak altındaki butona tıklayın. Mail adresinize bir davet ve kayıt onayı gelecek.

Güzel bir paylaşım @Fesih ARSLAN teşekkürler.

Sitesindeki videolar youtube'de değil, videoyu hızlandırmanın veya ilerletmenin bir yolu var mı, göremedim.

Klavyedeki sağ, sol yön tuşlarıyla ilerletmek mümkünmüş. Bununla birlikte eğitimler ücretliymiş.

MVvaEk.png
(14-01-2019, Saat: 15:13)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.İlginç benzetme olmuş.

291e27e7-fe8a-47b7-be41-7d18e37b4f0a

Demek ki genel kanı bu yöndeymiş.
çok teşekkürler , ben yetişemedim gerci ama bende çok faydalı olduğu kanısındayım. Bu şekilde mobil eğitimler nasıl bulabilirim özelikle tasarım ile ilgili ve mobil tabiki.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Telefondan masaüstü uygulamanızı nasıl kontrol ederiz ( IOS App Tethering ) Lord_Ares 4 800 15-11-2018, Saat: 09:58
Son Yorum: Bay_Y
  Etkin FMX UI (Kullanıcı Arayüzü)'ları Nasıl Oluşturulur? Fesih ARSLAN 7 1.098 15-11-2018, Saat: 09:55
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi