Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QR okuma ve oluşturma [Anlatım]
(24-07-2019, Saat: 23:54)seydigozegir@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Teşekkür ederim.

Ama ben bir türlü projeyi derleyemedim.
Mobil bölümünü yeni kullanıyorum eksik bişey mi var acaba.

kbXGdY.png

Günaydın,

Sorun değil bunu da çözebiliriz sadece ( internet hızınızın 16 Mbit olduğunu varsayarsam ) 45 dakika içinde en güncel ve sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler ;
- Yüklü olan delphi sürümünü cihazınızdan kaldırın.
- Kaldırma işleminden sonra C:\Kullanıcılar\Ortak\Belgeler klasöründeki embarcadero klasörünü de silin.
- Sonra bu Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. en güncel sürüm olan Delphi 10.3.2 community edition sürümünü Üye olup/Giriş yapıp indirin. ( 366 Günlük ücretsiz lisans ve indirme bağlantısı mail adresinize gelecektir. direkt site üzerinden de indirebilirsiniz. )
- Delphi'yi kurun. ( Kullandığınız sürüm community edition mu bilmiyorum ama bu kurulum .iso dosyasındaki kurulumdan biraz farklı )
- Kurulum sırasında;
32 ve 64 bit Windows
Android platform ( İOS Platformunu da kullanıyorsanız onu da seçebilirsiniz )
Android SDK 25
Samples ( İsteğe bağlı örnek uygulamalar )
seçeneklerini seçin ( interBase kullanır mısınız bilmem ama istersenız seçebilirsiniz. Java kit görünene göre zaten yüklü )

- Sonrasında SDK ve NDK'lar için Lisans sözleşmesini kabul edersiniz ve tahmini 45 dakika sonra kurulum tamamlanır.

Eğer SDK sürümünü en güncelde tutmak isterseniz bu Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. yardım alabilirsiniz.

Sonrasında ise sorun çıkartan projeyi sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Teorik olarak anlatım yaptım.
Umarım fayda sağlar.
Not : Bu anlatımı bilmediğinizi varsaydığımdan değil, Bilmeyenlerin olduğunu varsaydığımdan dolayı yaptım. Bilmeden kırmış olmak istemem.  Shy
Başarılar dilerim...
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Teşekkür ederim.

Yeni versiyonu indirmeye başladım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firemonkey Android Uygulama ile Barcode Okuma coderlegobilisim 1 139 19-09-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Mr.Developer
  Şeffaf Tasarım nasıl yapılır ? [ ANLATIM ] Mr.Developer 12 531 15-09-2019, Saat: 13:32
Son Yorum: Mr.Developer
  Delphi 10.3 - ipa Dosyası Oluşturma Sorunu darkslordd 2 428 27-03-2019, Saat: 19:27
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  IOS Barkod okuma mcuyan 0 287 02-02-2019, Saat: 21:07
Son Yorum: mcuyan
  DX 10.3 için comport libry bileşeni ekleyip androidde seri porta bilgi gönderme/okuma baloglurecep 2 497 25-01-2019, Saat: 17:45
Son Yorum: baloglurecep

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi