Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 tl lazarusa opencv kurmak
#1
arkadaşlar  30 tl ye lazarusa open cv kurabilecek varmı ben nasıl yapılacağını bulamadım

saygılar
#2
Cömertliginiz için teşekkürler ama paranız sizde kalarak da yapabilirsiniz bu işi.Şu Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. isinizi görür sanırım.Ama eğer c/c++ biliyorsanız standart opencv yi kurup bir c kütüphanesi oluşturup lazarustan bu kütüphaneyi çağırabilirsiniz.Hem daha hedefe dönük olur, hem de sizin işinize yaramayan gereksiz yükler olmaz.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.

#3
sadece uzak masaüstü ile bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa cevap yazarsa sevinirim parayı beğenmeyenlerede inşallah ona muhtaç olurlar.
#4
(28-01-2019, Saat: 22:34)sadikacar60 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.sadece uzak masaüstü ile bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa cevap yazarsa sevinirim parayı beğenmeyenlerede inşallah ona muhtaç olurlar.
Ne kötü bir beddua siz iş hayatında bir iş teklif ettiğinizde fiyatı beğenmeyen insanlara böyle mi diyorsunuz?Üstelik beğenilmeyen fiyat değil sizin tavrınız, iş teklifi başlığını bence yanlış anlamışsınız, bu tur yardımlar bildigim kadarıyla parayla yapilmiyor bu forumda.Siz asıl buradaki insanlari aşağılıyorsunuz bu tavrınızla.Hem dikkat edin, haksız bedduanın bedduacıya donmek gibi bir huyu vardır.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.

#5
Bu tarz bir üslubu tasvip etmiyoruz. Tekrarı halinde daha uzun bir uzaklaştırma alırsınız.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
WWW
#6
@Tuğrul HELVACI hocam ve @savasabd hocama tamamen katılıyorum. Üslubunuz hiç hoş değil.

Bizler de bazı dönemlerde outsource destek alıyoruz. bazen ücret de teklif ediyoruz hatta ödüyoruz da. Fakat burası Amele pazarı değil. Kabala duvara sıva yaptıracak inşaat işçisi üslubu bir geliştiriciye hiç yakışmıyor!
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

#7
Cevap verebilme şansı yok. Bence konu kapatılmalı
Topluluk mopluluk yok :/
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi