Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX ile Geliştirilen Bir Uygulama Daha
@"Fesih ARSLAN" hocam, iphone tarafında şifre edit'i klavyenin altında kalıyor Smile
(14-02-2019, Saat: 14:14)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" hocam, iphone tarafında şifre edit'i klavyenin altında kalıyor Smile

Haklısınız, yapacaklarım arasında iş olarak bekliyor. 
Bildirim için teşekkür ederim.
Fesih hocam

Uygulamanızda şu ekranda

tutar üzerinde tutup ekranı kaydırabiliyoruz. bunu nasıl sağladınız kaydırma yaparken normalde direk edite focuslanıyor
Uygulamada OrangeUI Personal Edition bileşen setini kullanıyorum.
Onlara sormak lazım. Smile
Anladım hocam =) peki componentin klavye altında kalmasını da çözmüşler mi
Fmx te tms ve bir kaç gördüğüm component setini denemiştim bir türlü stabilite yakalamamis olduğunu görünce almaktan vazgeçtim

Bunun gibi önerebileceğiniz kaliteli, özellikli, devamlılığı olan firmalar var mı

Teşekkürler

Hocam birde bunun demosunu bir türlü indiremedim, baidu hesabı istiyor
(21-02-2019, Saat: 18:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım hocam =) peki componentin klavye altında kalmasını da çözmüşler mi
Fmx te tms ve bir kaç gördüğüm component setini denemiştim bir türlü stabilite yakalamamis olduğunu görünce almaktan vazgeçtim

Bunun gibi önerebileceğiniz kaliteli, özellikli, devamlılığı olan firmalar var mı

Teşekkürler

aşağıdaki linkten şuan indiriyorum bende  Smile

http://www.orangeui.cn/download/OrangeUI/
(22-02-2019, Saat: 09:35)keceonurr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-02-2019, Saat: 18:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım hocam =) peki componentin klavye altında kalmasını da çözmüşler mi

Teşekkürler

aşağıdaki linkten şuan indiriyorum bende  Smile

http://www.orangeui.cn/download/OrangeUI/

Teşekkür ederim. Deneyelim bakalım hocam
(21-02-2019, Saat: 17:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamada OrangeUI Personal Edition bileşen setini kullanıyorum.
Onlara sormak lazım. Smile

Hocam yükledim de .Baya örnekleri var , bayada güzele benziyor hocam. tms den falan güzel .vcl in devexpress i gibi mübarek =)
Arkadaşlar mobil programlamada henüz bu yolun başında, acemi birisiyim. Ekran görüntülerine bakarak çok beğendiğim OrangeUI'yi bende yükledim. Dil ayarından kurulumu ingilizce yapabildim ama kod örnekleri çince olduğu için neyi nasıl yaptığını çözemiyorum. En basitinden boş bir uygulama açıp basitçe bir buton koyuyorum, ama nedense butonun içeriği boş görünüyor. Stil paketi falan mı yüklemem lazım, uygulama derlenip çalıştığında ekranda buton olduğu bile belli olmuyor. Bileşenleri form dizaynı yaparken nasıl tasarlıyorsunuz ? Bir ipucu var mı ?
fiyatı da bayana hesaplaşmış ,32 tl den başlayan fiyatlarla veriyor free versiyonuda var tabi alında destek için almak lazım aktif kullanırsam alipay ile ödeme yapmayı düşünürüm
http://www.orangeui.cn/download.php

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız iyarar 14 10.193 10-03-2019, Saat: 17:42
Son Yorum: iyarar

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi