Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX ile Geliştirilen Bir Uygulama Daha
(27-02-2019, Saat: 23:17)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fiyatı da bayana hesaplaşmış ,32 tl den başlayan fiyatlarla veriyor free versiyonuda var tabi alında destek için almak lazım aktif kullanırsam alipay ile ödeme yapmayı düşünürüm
http://www.orangeui.cn/download.php

Çin yuanı diye bakmıştım hocam ben. site çince olunca =). japon yeni ile mi alıyor lar .. çünkü arada baya fark var
çince metin yazmışlar para olarak da japon yeni istemişler garip bir durum var gibi
(21-02-2019, Saat: 17:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamada OrangeUI Personal Edition bileşen setini kullanıyorum.
Onlara sormak lazım. Smile

Hocam siz hangi para birimi ile aldınız
(28-02-2019, Saat: 10:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-02-2019, Saat: 17:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamada OrangeUI Personal Edition bileşen setini kullanıyorum.

Hocam siz hangi para birimi ile aldınız

Personel edition sürümünü kullanıyorum.
(28-02-2019, Saat: 14:42)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-02-2019, Saat: 10:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam siz hangi para birimi ile aldınız

Personel edition sürümünü kullanıyorum.

Hocam yanlış anladınız galiba =) site çince ödeme kısmında simge japon yeni olunca kafamız karıştı,  siz hangi para birimiyle aldınız seti diye sormuştum
(01-03-2019, Saat: 11:33)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-02-2019, Saat: 14:42)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Personel edition sürümünü kullanıyorum.

Hocam yanlış anladınız galiba =) site çince ödeme kısmında simge japon yeni olunca kafamız karıştı,  siz hangi para birimiyle aldınız seti diye sormuştum

Yok, doğru anladım. Smile
Personel edition ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Ödeme noktasında;
Japon yeni ile Çin Yuan simgesi aynı sanki. Oradan karıştırıyor olabilirsiniz. En doğrusu Çin Yuan'I ile hesaplama yakmak.
Aslında mail ile sormak daha doğru olacaktır.

Hocam Sitesindeki indirme linki Engellenmiş 
Personel edition Sürümü indirebileceğimiz farklı bir indirme linkli paylaşabilir misiniz?
(10-10-2019, Saat: 14:44)Emrah Karagöz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam Sitesindeki indirme linki Engellenmiş 
Personel edition Sürümü indirebileceğimiz farklı bir indirme linkli paylaşabilir misiniz?

Merhaba,
Aşağıdaki linkten indirmeyi deneyin.
1.77 For 10.2.3~10.3.2
@"Fesih ARSLAN" Merhaba, Demo için verdiğiniz kullanıcı adı şifresi ile giriş yapılamıyor. Programı inceleme şansımız varmı ?
(12-12-2019, Saat: 14:04)elixir84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" Merhaba, Demo için verdiğiniz kullanıcı adı şifresi ile giriş yapılamıyor. Programı inceleme şansımız varmı ?

Merhaba,
Bu talebiniz ile ilgili olarak size bir mail gönderdim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız iyarar 14 10.193 10-03-2019, Saat: 17:42
Son Yorum: iyarar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi