Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX ile Geliştirilen Bir Uygulama Daha
(27-02-2019, Saat: 23:17)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.fiyatı da bayana hesaplaşmış ,32 tl den başlayan fiyatlarla veriyor free versiyonuda var tabi alında destek için almak lazım aktif kullanırsam alipay ile ödeme yapmayı düşünürüm
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Çin yuanı diye bakmıştım hocam ben. site çince olunca =). japon yeni ile mi alıyor lar .. çünkü arada baya fark var
çince metin yazmışlar para olarak da japon yeni istemişler garip bir durum var gibi
(21-02-2019, Saat: 17:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Uygulamada Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bileşen setini kullanıyorum.
Onlara sormak lazım. Smile

Hocam siz hangi para birimi ile aldınız
(28-02-2019, Saat: 10:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-02-2019, Saat: 17:28)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Uygulamada Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bileşen setini kullanıyorum.
Onlara sormak lazım. Smile

Hocam siz hangi para birimi ile aldınız

Personel edition sürümünü kullanıyorum.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(28-02-2019, Saat: 14:42)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-02-2019, Saat: 10:55)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hocam siz hangi para birimi ile aldınız

Personel edition sürümünü kullanıyorum.

Hocam yanlış anladınız galiba =) site çince ödeme kısmında simge japon yeni olunca kafamız karıştı,  siz hangi para birimiyle aldınız seti diye sormuştum
(01-03-2019, Saat: 11:33)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-02-2019, Saat: 14:42)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Personel edition sürümünü kullanıyorum.

Hocam yanlış anladınız galiba =) site çince ödeme kısmında simge japon yeni olunca kafamız karıştı,  siz hangi para birimiyle aldınız seti diye sormuştum

Yok, doğru anladım. Smile
Personel edition ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Ödeme noktasında;
Japon yeni ile Çin Yuan simgesi aynı sanki. Oradan karıştırıyor olabilirsiniz. En doğrusu Çin Yuan'I ile hesaplama yakmak.
Aslında mail ile sormak daha doğru olacaktır.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(01-03-2019, Saat: 11:47)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(01-03-2019, Saat: 11:33)malitutuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hocam yanlış anladınız galiba =) site çince ödeme kısmında simge japon yeni olunca kafamız karıştı,  siz hangi para birimiyle aldınız seti diye sormuştum

Yok, doğru anladım. Smile
Personel edition ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Ödeme noktasında;
Japon yeni ile Çin Yuan simgesi aynı sanki. Oradan karıştırıyor olabilirsiniz. En doğrusu Çin Yuan'I ile hesaplama yakmak.
Aslında mail ile sormak daha doğru olacaktır.

Kusura bakmayın hocam ben yanlış anlamışım . bu component setiyle alakalı bir kaç sorum olacak ayrı bir başlık mı açmalıyım yoksa buradan devam mı etmeliyim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız iyarar 14 1.110 10-03-2019, Saat: 17:42
Son Yorum: iyarar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi