Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playstore harici uygulama izinleri
Uygulama izinleri hakkında bir çok yaz okudum. Fakat benim soruma cevap olmadı. Belkide yanlış konu başlığı ile aradım ve bulamadığın için olabilir. O yüzden buradan sormak istedim. Amacım yapmış olduğum uygulamayı playstoredan değil de dosya olarak gönderip kurdurmak. Kendi telefonumda ilk denediğimde "bilinmeyen kaynaktan gelen bu uygulamayı yüklemek istiyormusunuz " gibi soru sormuştu fakat şuan sormuyor (bilinmeyen kaynaklardan uygulamara izin veri kapatmama rağmen ). Zaten amacımda bu soruyu sormaması. 

1) Bu izni istememesi için ne yapmalıyım ?
2) Uygulamam sadece dosya arama ve silmekten ibaret. Hangi izinleri vermeliyim.
Bilinmeyen kaynak olayını es geçmeniz için Kaynağınızın bilinmesi gerekir.. Android konusunda bilinen kaynak ise PlayStore'dur. PlayStore'un hendeklerini atlamadan bu olayı geçemezsiniz.

2. sorunuza cevaben ise her işletim sistemi kendini dış etkenlere karşı korumakla sorumludur. Sileceğiniz dosya nere de?.. Cihaz belleğinde mi yoksa cihaza harici takılı SD kartta mı? Read / Write storage kısımlarını incelemeniz gerekiyor.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

1)Playstore yüklemek şart mı , yoksa playstore kabul edecek şekilde hazırlayıp playstore yüklemeden kullanabilirmiyiz.
2) Sistem, harici ve dahili hafızadaki adı 21.txt, 12.jpg ve 10.so olan dosyaları aratıp sildiriyorum. Dediğiniz gibi bir inceleyeyim.
project manager provisioning kısmında, Keystore oluşturup projeyi deploy ettim. ilgili bin klasörü içinde Proje1.apk adıyla oluştu. Fakat hafıza kartına atıp kurmak istediğimde aynı sorun devam etti. Anlamadım gitti..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Bilgilendirme: Google Play Uygulama Güncelleme Abdullah ILGAZ 1 92 17-11-2019, Saat: 09:26
Son Yorum: frmman
Lightbulb Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir? Abdullah ILGAZ 24 1.382 13-11-2019, Saat: 02:09
Son Yorum: nakisen
  Mac OS X Üzerinde Çalışan Uygulama Yazmak ahmmetdelphi 3 159 03-11-2019, Saat: 11:24
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Banner reklamı uygulama içinde açma ? Mr.Developer 2 165 17-10-2019, Saat: 23:36
Son Yorum: Mr.Developer
  Fmx Uygulama Tasarım cihankoca 9 582 02-10-2019, Saat: 18:13
Son Yorum: malitutuncu

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi