Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram Video Link Alma
Selamlar,

Sitemde bulunan ve benim geçmişte yazdığım bir özelliği sizlere de sunmak istedim. Post ettiğiniz Instagram videosunun linkini size geri dönderir. Profilin herkese açık olması gerekiyor tabi ki. PHP kodlarını ben Delphi'ye çevirdim. Hatta android'de bir uygulama bile tasarladım yakın çevreme sundum. Delphi kodlarını PHP çevirerek siteme yükledim. İşine yarayacak olur belki;

Kullanım: https://halilhanbadem.com/instagramvideo...i9d_PHKWx/

"videourl" parametresi ile video linklerini post edip sonuç dönderebilirsiniz. Bu dosyanın en güzel özelliği herhangi bir servise bağlı olmaması. Yani başka bir site ile bağlantı kurmuyor tüm işlemleri kendi yapıyor. Bir yere bağlı değil. Delphi uygulamasını da müsait bir anımda Github üzerinden paylaşmayı düşünüyorum.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.
Güzel olmuş bence bunun mobil uygulamasını yapıp store'a koyun Smile
blog.yakupulutas.com
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, 
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.
(10-02-2019, Saat: 11:00)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş bence bunun mobil uygulamasını yapıp store'a koyun  Smile

Mobil uygulama elimde mevcut. Çok basit; edite link yapıştırıp FGX ile lütfen bekleyip ekranı ile indirme yapıyor. Grafiksel açıdan geliştirme zamanım olmuyor pek. Google Play hesabı açmayı düşünüyorum ilerde; sonrasında uygulamaları yavaş yavaş yayınlarım. Teşekkür ederim Smile
(10-02-2019, Saat: 14:23)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2019, Saat: 11:00)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş bence bunun mobil uygulamasını yapıp store'a koyun  Smile

Mobil uygulama elimde mevcut. Çok basit; edite link yapıştırıp FGX ile lütfen bekleyip ekranı ile indirme yapıyor. Grafiksel açıdan geliştirme zamanım olmuyor pek. Google Play hesabı açmayı düşünüyorum ilerde; sonrasında uygulamaları yavaş yavaş yayınlarım. Teşekkür ederim Smile

atsana apkyı bakayım beğenirsem senin için yayınlarım belki Smile
blog.yakupulutas.com
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, 
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Github nedir ? Nasil Kullanilir? -Ucretsiz video egitimi- sadettinpolat 4 1.358 31-01-2017, Saat: 13:52
Son Yorum: sadettinpolat

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi