Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 12.02.2019
(14-02-2019, Saat: 09:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2019, Saat: 16:16)ssahinoglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Durup durup kargo takibe bakıyorum!

Bir kitabı 6 aydır bekleyince insan son anda sabırsız oluyor galiba Smile

PTT kargo tercihi sanki yanlış oldu.
Diğer kargo firmaları en geç iki gün içerisinde teslim ederken, PTT kargo 3. günde halen teslim edemedi.

Merhabalar,

Hocam sıkıntı yapacak bir durum yok bence. Biraz sabırsızlanıyoruz hepsi bu kadar.
Süreç içerisinde geçen zamanı baz alınca inanın 3 gün bana 3 dakiki gibi geliyor. Blush

Örneğin bana gönderdiğiniz kargo şuan dağıtımda ve bana doğru geliyor kısmet olursa inşalalh bugün
teslim alacağım.

Tekrar teşekkür ederim, elinize, fikrinize o güzel kalbinize sağlık.

Devamı olması dileği ile.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
Benim kargoda dağıtıcı da şu an aşırı heyecanlıyım. Sevdiğimi böyle beklemedim ya Big Grin
kisisel_logo_dark.png
(14-02-2019, Saat: 09:57)hi_selamlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2019, Saat: 09:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PTT kargo tercihi sanki yanlış oldu.
Diğer kargo firmaları en geç iki gün içerisinde teslim ederken, PTT kargo 3. günde halen teslim edemedi.

Merhabalar,

Hocam sıkıntı yapacak bir durum yok bence. Biraz sabırsızlanıyoruz hepsi bu kadar.
Süreç içerisinde geçen zamanı baz alınca inanın 3 gün bana 3 dakiki gibi geliyor. Blush

Örneğin bana gönderdiğiniz kargo şuan dağıtımda ve bana doğru geliyor kısmet olursa inşalalh bugün
teslim alacağım.

Tekrar teşekkür ederim, elinize, fikrinize o güzel kalbinize sağlık.

Devamı olması dileği ile.

Kolay gelsin.

Rica ederim. Bu arada kapak ile ilgili çokça olumlu geri dönüşler alıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

(14-02-2019, Saat: 10:04)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim kargoda dağıtıcı da şu an aşırı heyecanlıyım. Sevdiğimi böyle beklemedim ya Big Grin

Umarım beklediğinize değer. Hayırlı olsun.
(14-02-2019, Saat: 10:08)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim. Bu arada kapak ile ilgili çokça olumlu geri dönüşler alıyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Merhabalar,

Teşekkür ederim. İnşallah diğer baskılarda daha da güzelini el birliği ile yapacağız.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
Fesih hocadan delphiCanlara delphinin 24. yaşı vesilesiyle 14 şubat sevgililer günü hediyesi Smile

Bu arada kitabin basildiği matbaayi görünce jeton düştü benim.

Matbaa benim ofise 2 km mesafedeymiş. Kitap benden 2 km mesafede basılmış , erzuruma gitmiş , ordan tekrar geri bana gelmeye çalışıyor  geldi Smile
Kitap sonunda elimize ulaştı. Kargo verildikden sonra ertesi gün yaşadığım şehirdeki dağıtım merkezine kadar ulaştı. 2 gün şehir içinde dağıtıma çıkmasını bekledik. En sonunda biz gidip teslim aldık. Bekleme sebebi, sisteme adres girilmemiş. Sistemde yoksa kutunun üzerinde adres bilgisi var problemi çözecek imkanlara sahipler. Neyse hem kızgınlığı hemde sevinci bir arada yaşadık.
Tekrar @"Fesih ARSLAN" bey ve emeği geçen herkese teşşekkürler.
@frmman Aynı durum bende de var Ulaştı ama hala dağıtılmadı. Dün de gidemedim PTT ye. Bakalım Bugün dağıtım yaparlar mı. Hiç umudum yok da :S
Pazartesiye kalacak :S
Fesih Bey

Kitabınız bu gün elime ulaştı. Böyle bir kaynağı bizlere kazandırdığınız için emeği geçen
herkese teşekkürler
(16-02-2019, Saat: 08:16)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitap sonunda elimize ulaştı. Kargo verildikden sonra ertesi gün yaşadığım şehirdeki dağıtım merkezine kadar ulaştı. 2 gün şehir içinde dağıtıma çıkmasını bekledik. En sonunda biz gidip teslim aldık. Bekleme sebebi, sisteme adres girilmemiş.  Sistemde yoksa kutunun üzerinde adres bilgisi var problemi çözecek imkanlara sahipler. Neyse hem kızgınlığı hemde sevinci bir arada yaşadık.
Tekrar @"Fesih ARSLAN"  bey ve emeği geçen herkese teşşekkürler.

Ptt kargonun ne kadar hızlı ve titiz olduğunu da bu süreçte öğrendik.  Blush
Amacımız daha uygun fiyatla kitabı size ulaştırmaktı. Diğer kargo fiyatları 25-35 TL arasında değişiyor. Kitap indirimleri de yok. Bu nedenle ptt kargoyu tercih ettik.
Kitabın basım süreci gibi dağıtımı da sancılı oldu. Bu durum için kusura bakmayın.
Kitabın hayırlı olmasını, daha büyük projelere bu vesile ile imza atmanızı dilerim.

(16-02-2019, Saat: 17:30)quake16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih Bey

Kitabınız bu gün elime ulaştı. Böyle bir kaynağı bizlere kazandırdığınız için emeği geçen
herkese teşekkürler

Size de hayırlı olmasını dilerim.
Doğru kaynakla, doğru başlanır.
Bilerek yazılan her kod gelişmeye müsaittir. 
Emeği geçen tüm DelphiCan'lara ben de teşekkür ederim.
Benim sitemim ptt kargoyu tercih ettiğiniz için size değildi @"Fesih ARSLAN"  bey. Diğer kargo firmalarıda inanın aynı şekilde al birini vur ötekine. Gelen kargolarımızda genelde "Murphy Kanunları'" işliyor  Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mobil Uygulama + REST Sunucu Eğitimi - Fesih ARSLAN - 2019 TescilsizUzman 23 18.496 04-03-2024, Saat: 11:59
Son Yorum: RAD Coder
  3-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 13.02.2019 TescilsizUzman 21 13.782 22-07-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: memur603
  Embarcadero Üzerinden Kitap Satışımız Başladı TescilsizUzman 24 15.542 07-01-2022, Saat: 13:27
Son Yorum: CesuR
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 96.398 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Kitap Eğitim Programı TescilsizUzman 10 7.646 06-09-2019, Saat: 16:42
Son Yorum: hasangoktas

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi