Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap hakkında
ilk partide gönderilenlerdenim. daha inceleme fırsatım olmadı ama yararlı olacağından eminim. elimizde tek multi platform uyumlu türkçe bir kitap. hocamızın elleri dert görmesin daha nice kitaplara Smile
@"Fesih ARSLAN"
Kitap bugün elimize ulaştı. Kitabı detaylı incelemeyemedim fakat ciddi bir emeğin olduğu ve özenilerek yapıldığı bariz belli. İnşaallah amacına yani delphi'nin daha çok tanınmasına ve yaygınlaşmasına vesile olur. Buna benzer bir girişim çok önceden yapılmış olmalıydı fakat zararın neresinden dönülürse kârdır.
Teşekkürler, eline sağlık.
İmam Süleyman Yakub <--> Molla Mustafa Mansur
Evlatlarım!
Cismanımız TÜRK ruhumuz ise İSLAM.
Bu yolda daim olalım her an.
Kitabım geldi emegi geçen herkesten rabbim razı olsun Fesih hocam çok sagolun teşekkürler
(18-02-2019, Saat: 18:00)Mandriva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitabım geldi emegi geçen herkesten rabbim razı olsun Fesih hocam çok sagolun teşekkürler

İlginiz için ben teşekkür ederim, hayırlı olsun.
Kitap elime ulaşalı 1 hafta olmasına karşılık iş yoğunluğundan anca incele fırsatım oldu. Fesih hocam eline koluna sağlık, büyük emek vermişsin, bizler programlarımıza 3 sayfalık yardım dosyası yazmaya üşenir ve zorlanırken delphiye yeni başlayacak arkadaşlar için bile çok faydalı olacağını düşündüğüm bir çalışma yapmışsın, Kitabın içeriğide baskısı da çok güzel ve kaliteli olmuş. Başarılarının devamını dilerim.
Merhaba,
Hayırlı olsun @Ahmet İPEKÇİ bey,
Umarım faydalı olur.
İlgi ve geri bildiriminiz için de ayrıca teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PDKS ve Bordro Sistemleri hakkında önerisi olan adelphiforumz 4 742 01-03-2024, Saat: 07:46
Son Yorum: adelphiforumz
  Kitap önerisi woywod 4 1.762 09-09-2021, Saat: 00:09
Son Yorum: woywod
  Alıntılar Hakkında Bahadir.Alkac 6 4.805 31-10-2017, Saat: 01:23
Son Yorum: Hashshashin
  Form yüklenmesi Hakkında Kostebech 6 6.931 03-10-2016, Saat: 16:41
Son Yorum: yhackup

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi