Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 18.02.2019
kargo6.jpg
Gönderi bilgisi için teşekkür ederiz. Yalnız burada yazan takip numarası ile PTT'nin SMS olarak gönderdiği takip numarası aynı değil. Buradakini yazınca hiçbir sonuç çıkmıyor, ama PTT'nin gönderdiği numarayı yazınca kargomun detaylarına ulaşabiliyorum. Görünüşe göre, kargom PTT tarafından akşam teslim alınmış, fakat hala Erzurum şubesinde beklemede. Muhtemelen bugün gönderirler inşallah.

Emekleriniz ve zahmetleriniz için tekrar teşekkür ederim.
(19-02-2019, Saat: 09:13)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gönderi bilgisi için teşekkür ederiz. Yalnız burada yazan takip numarası ile PTT'nin SMS olarak gönderdiği takip numarası aynı değil. Buradakini yazınca hiçbir sonuç çıkmıyor, ama PTT'nin gönderdiği numarayı yazınca kargomun detaylarına ulaşabiliyorum. Görünüşe göre, kargom PTT tarafından akşam teslim alınmış, fakat hala Erzurum şubesinde beklemede. Muhtemelen bugün gönderirler inşallah.

Emekleriniz ve zahmetleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Merhaba,
Hep PTT Kargo hata yapacak değil ya, burada da benim hatam olmuş. Kusura bakmayın.
Allahtan telefon numarasını doğru yazmışız. 
Tez zamanda kavuşmanıızı dilerim. 
Şimdiden hayırlı olsun.
Fesih hocam, "Kitap elime ulaştı" deme zevkini yaşamayı çok isterdim, ama yurdumun posta servisinin mükemmel hizmeti sağolsun, gittim kitabı kendim aldım. Yani "Ben" Kitabıma Ulaştım.
Herşey için teşekkür ederim.
(22-02-2019, Saat: 09:00)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih hocam, "Kitap elime ulaştı" deme zevkini yaşamayı çok isterdim, ama yurdumun posta servisinin mükemmel hizmeti sağolsun, gittim kitabı kendim aldım. Yani "Ben" Kitabıma Ulaştım.
Herşey için teşekkür ederim.

Rica ederim. PTT kargonun hizmet kalitesi oldukça kötü. Fakat bardağın dolu tarafından bakacak olursak, kitap şu an elinizde. Hayırlı olsun.
Taksitle alabiliyormuyuz bu kitabı Big Grin
(13-04-2019, Saat: 21:53)dkadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taksitle alabiliyormuyuz bu kitabı Big Grin

DelphiCan'lar için yapabileceğimiz en uygun fiyatı belirledik. Telif hakkını alan yayıncı firma kendi fiyat politikasını kendi belirliyor. Bu noktada konuya müdahil olamıyorum.
Size kitap hediyesi sözümüz vardı. Bir arkadaşımızın, bize hediye kitap alma sözü vermesine güvenerek size söz verdik. Fakat sonraki iletişimde bir kopukluk oldu. Birkaç gün öncesine kadar da kitabı bekletiyordum. 
11 Nisan itibari ile DelphiCan'lara özel beklettiğim kitaplardan (120 adet) maalesef kalmadı.
Bundan sonrası için tüm talepleri BTG'ye yönlendireceğim. 
Fiyatı konusunda ilerleyen zamanlarda daha uygun kampanyalar yapacağı kanaatindeyim.
Yeni sipariş verilebiliyor mu
(17-04-2019, Saat: 11:27)OBK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sipariş verilebiliyor mu

Ana sayfamızda kitap reklam banner'larını tıklayıp, online olarak satın alabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mobil Uygulama + REST Sunucu Eğitimi - Fesih ARSLAN - 2019 TescilsizUzman 23 18.439 04-03-2024, Saat: 11:59
Son Yorum: RAD Coder
  3-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 13.02.2019 TescilsizUzman 21 13.744 22-07-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: memur603
  Embarcadero Üzerinden Kitap Satışımız Başladı TescilsizUzman 24 15.514 07-01-2022, Saat: 13:27
Son Yorum: CesuR
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 96.314 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Kitap Eğitim Programı TescilsizUzman 10 7.639 06-09-2019, Saat: 16:42
Son Yorum: hasangoktas

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi