Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
olabilir mi?
Question 
Bazen bi konu ile ilgili araştırma yaparken başka formlarda @mrmarman @vkamadan @SimaWB vb. ustaların cevapları ile karşılaşıyorum...

Acaba soruyu ve çözümü alıp buraya aktarsam -sonuçta soru benim sorum-  etik olur mu? Bu formu zenginleştirmek açısından.
Teşekkürler, güzel bir fikir soru ve cevapların tek bir yerde toplanması iyi olur diye düşünüyorum. Tabi forum yönetimi açısından bir sorun yoksa.
Jestini gördük, teşekkürler  Smile

Zaten sorunu yaşayanlar çözümü arayıp bulacaklardır. 

Başlığı yukarıya taşımak güncellik kazandırmaz veya altta kaldığı için kaybettirmez. Cevap yazarken soru sorana yardımcı olmak için link referansı da verebiliyoruz. 

Fesih bey sitenin SEO işini güzel kurmuş, google vb. botlar hiç eksik olmuyor. 

Buradaki asıl altını çizmemiz gereken konu, herkesin sizin gibi arama tekniğini geliştirmesini nasıl sağlayabiliriz ya da buna teşvik edebiliriz?
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif
(23-02-2019, Saat: 12:29)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jestini gördük, teşekkürler  Smile

Başlığı yukarıya taşımak güncellik kazandırmaz veya altta kaldığı için kaybettirmez. Cevap yazarken soru sorana yardımcı olmak için link referansı da verebiliyoruz. 

Buradaki asıl altını çizmemiz gereken konu, herkesin sizin gibi arama tekniğini geliştirmesini nasıl sağlayabiliriz ya da buna teşvik edebiliriz?

Ondan değil @mrmarman hocam.
Arama motorları hangi çiçekten bal alacağını biliyor ve rutin ziyaretlerini ona göre planlıyor.
Yurt dışı ziyaretlerimiz oldukça fazlalaştı. 
Hatta bu kapsamda BTG CEO'su Yücel bey Embarcadero'yu son ziyaretinde, sitemizi anlatmış.
Fakat SSL olmadığı için bağlanamamışlar oradan.  Blush (Dakika bir gol bir oldu)
Tabi en büyük katkı sizlerin değerli paylaşımlarınızdır. Arama motorları sık aranan fakat nadir bulunan içerikleri de oldukça önemsiyor. 
Katkı ve desteklerini esirgemeyen başta siz olmak üzere tüm DelphiCan'lara teşekkür ederim.
(23-02-2019, Saat: 14:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2019, Saat: 12:29)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jestini gördük, teşekkürler  Smile

Ondan değil @mrmarman hocam.
Arama motorları hangi çiçekten bal alacağını biliyor ve rutin ziyaretlerini ona göre planlıyor.
Hatta bu kapsamda BTG CEO'su Yücel bey Embarcadero'yu son ziyaretinde, sitemizi anlatmış.
Fakat SSL olmadığı için bağlanamamışlar oradan.  Blush (Dakika bir gol bir oldu)
Tabi en büyük katkı sizlerin değerli paylaşımlarınızdır. Arama motorları sık aranan fakat nadir bulunan içerikleri de oldukça önemsiyor. 
Katkı ve desteklerini esirgemeyen başta siz olmak üzere tüm DelphiCan'lara teşekkür ederim.

Üstat forumu daha iyi hale getirmek için birkaç öneride bulunmuştum ama çok fazla önemsenmedi. Hele ki SSL konusu Smile

http://www.delphican.com/showthread.php?tid=2661
kisisel_logo_dark.png
(23-02-2019, Saat: 22:36)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2019, Saat: 14:17)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ondan değil @mrmarman hocam.

Üstat forumu daha iyi hale getirmek için birkaç öneride bulunmuştum ama çok fazla önemsenmedi. Hele ki SSL konusu Smile

http://www.delphican.com/showthread.php?tid=2661

O önerilerinize katılıyorum. imkanlar doğrultusunda peyder pey iyileştirmeler yapıyoruz. Bu iyileştirmelerden SSL' in daha acil olduğunu gördük.
Önerdiğiniz her iki SSL sağlayıcıyı yakın zamanda test ederim. Olmaz ise Natro'dan ücretli SSL isteriz.
Önerileriniz için teşekkürler

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi