Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excel secili satır
Smile) Bende hayretler içindeyim Smile Benim bu konuya yorumum bile yok iken, açtığım konu nasıl olmuş da buralara kadar sürüklenmiş? Smile
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(05-03-2019, Saat: 16:34)ahmetb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya dahil olmaya çalışmanızı anlayamadım. Burada cevap verme veya vermeme hakkına ilgili kişinin kararı. 
Çok merak etim siz anladıysanız lütfen anladığınız şeyi anlamayan bana anlatır mısınız?

Anlayabileceğinizi düşünseydim denerdim de, sizi muhatap bile almamışım ki ortada doğrudan sizinle ilgili bir konu da yok.

Lütfen, gereksiz evhamlarınızı foruma beceriksizce yansıtıp, ne konunun muhataplarını ne de olmayanlarını tedirgin etmeyin, rica ediyorum.
Millî emeller, millî irade yalnız bir şahsın düşünmesinden değil bütün millet fertlerinin arzularının, emellerinin bileşkesinden ibarettir.

M. Kemâl ATATÜRK

Sevgili ve sayın @ahmetb ve @ChangeoveR arkadaşlarım.

Lütfen biraz sakin olalım. Şimdi bu tansiyon yükselmesinin nedenini anlamak için tüm yorumları okudum. Anladığım şu:
Ahmet bey ile Muharrem bey adım adım çözüm odaklı gidiyor birbirlerini anlamaya çalışıyor. ChangeOver arkadaşım da Muharrem Bey'e Desteklerinden dolayı teşekkürünü deişik bir üslubla gösteriyor. Sanırım bu değişik üslubu Ahmet Bey yanlış anlıyor ve ortalık karışıyor.

Burası Bilgi paylaşıım yapılan bir platform. Herkes bilgisini bir başkasına aktarmak için burada bulunuyor.. Kibir yanlış anlaşılma vs gibi art niyetli davranış ve düşünceler burada bulunmamalı diye düşünüyorum. Lütfen bira sağduyu ve sükünet.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DBLookupComboBox'da istenilen kayıt seçili gelsin OZCANK 7 379 30-01-2019, Saat: 21:09
Son Yorum: OZCANK
  Excel den Delphi ye veri çekme nmtsltn 1 343 26-12-2018, Saat: 11:32
Son Yorum: DelphiCan Yönetim
  Excel Export PDF pro_imaj 16 6.862 04-07-2018, Saat: 18:21
Son Yorum: pro_imaj
  Excel, PDF ve Yazıcı formu Component 3ddark 8 780 22-06-2018, Saat: 14:46
Son Yorum: edo
  [ÇÖZÜLDÜ]-cxDBPivotGrid Seçili Satır Alan Değeri Alma hi_selamlar 2 516 21-06-2018, Saat: 10:40
Son Yorum: hi_selamlar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi