Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excel secili satır
Smile) Bende hayretler içindeyim Smile Benim bu konuya yorumum bile yok iken, açtığım konu nasıl olmuş da buralara kadar sürüklenmiş? Smile
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(05-03-2019, Saat: 16:34)ahmetb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Konuya dahil olmaya çalışmanızı anlayamadım. Burada cevap verme veya vermeme hakkına ilgili kişinin kararı. 
Çok merak etim siz anladıysanız lütfen anladığınız şeyi anlamayan bana anlatır mısınız?

Anlayabileceğinizi düşünseydim denerdim de, sizi muhatap bile almamışım ki ortada doğrudan sizinle ilgili bir konu da yok.

Lütfen, gereksiz evhamlarınızı foruma beceriksizce yansıtıp, ne konunun muhataplarını ne de olmayanlarını tedirgin etmeyin, rica ediyorum.
Sevgili ve sayın @ahmetb ve @ChangeoveR arkadaşlarım.

Lütfen biraz sakin olalım. Şimdi bu tansiyon yükselmesinin nedenini anlamak için tüm yorumları okudum. Anladığım şu:
Ahmet bey ile Muharrem bey adım adım çözüm odaklı gidiyor birbirlerini anlamaya çalışıyor. ChangeOver arkadaşım da Muharrem Bey'e Desteklerinden dolayı teşekkürünü deişik bir üslubla gösteriyor. Sanırım bu değişik üslubu Ahmet Bey yanlış anlıyor ve ortalık karışıyor.

Burası Bilgi paylaşıım yapılan bir platform. Herkes bilgisini bir başkasına aktarmak için burada bulunuyor.. Kibir yanlış anlaşılma vs gibi art niyetli davranış ve düşünceler burada bulunmamalı diye düşünüyorum. Lütfen bira sağduyu ve sükünet.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ListView Bileşeninde Seçili Satırın Veri Tabanından Silinmesi bünyamin68 5 217 25-11-2019, Saat: 21:44
Son Yorum: BGNew
  Excel'den veri çekme hatası harezmi 7 565 17-07-2019, Saat: 18:40
Son Yorum: harezmi
  DBGrid1 den Excel Veri Gönderme OZCANK 0 275 13-07-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: OZCANK
  Quick reportta hem satır, hem sütünu db.den alma boreas 6 536 12-06-2019, Saat: 08:48
Son Yorum: boreas
  DBLookupComboBox'da istenilen kayıt seçili gelsin OZCANK 7 973 30-01-2019, Saat: 21:09
Son Yorum: OZCANK

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi