Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX Multi-Touch Desteği
Merhabalar bu multi touch ozelligi banada lazimdi ama galiba fmx multitouch destegi yokmus bu sorunu Gesture ile cozmeye calisanlar olmus ama ben basaramadim.
(27-02-2019, Saat: 23:38)codder71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar bu multi touch ozelligi banada lazimdi ama galiba fmx multitouch destegi yokmus bu sorunu Gesture ile cozmeye calisanlar olmus ama ben basaramadim.

Merhaba,
Yapılamayan her iş için desteği yokmuş demek, desteği olan bir mimari için haksızlık olacaktır.
Multi-touch, donanımsal özelliğin desteklemesi durumunda TGestureManager bileşeni ile yapılabileceği gibi herhangi bir bileşenin OnTouch olayında da tespit edilebilir ve kullanılabilir.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(28-02-2019, Saat: 09:47)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2019, Saat: 23:38)codder71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar bu multi touch ozelligi banada lazimdi ama galiba fmx multitouch destegi yokmus bu sorunu Gesture ile cozmeye calisanlar olmus ama ben basaramadim.

Merhaba,
Yapılamayan her iş için desteği yokmuş demek, desteği olan bir mimari için haksızlık olacaktır.
Multi-touch, donanımsal özelliğin desteklemesi durumunda TGestureManager bileşeni ile yapılabileceği gibi herhangi bir bileşenin OnTouch olayında da tespit edilebilir ve kullanılabilir.

Merhaba fesih bey desteği yokmuş ibaresini ben değil yabancı formlarında dile getirmişler. Yukarda belirttiğim ibare aynı zamanda konu içinde geçen buttonlar içindir. Gönderdiğiniz linkteki demoyu bende inceledim ama projem için iş görmüyor. Daha farklı bir yönteme ihtiyacım var.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Çözüldü] FMX VLC Player Desteği CesuR 9 464 28-01-2019, Saat: 11:59
Son Yorum: Yeliz
  Rio IOS 12 ve Android 9 desteği mcuyan 16 587 28-12-2018, Saat: 14:01
Son Yorum: nguzeller
  Multi Device Application - FireMonkey Bay_Y 2 586 08-03-2018, Saat: 10:07
Son Yorum: Bay_Y
Star FMX Projelerinize hızlı dil desteği eklemek Abdullah ILGAZ 5 1.023 09-08-2017, Saat: 09:52
Son Yorum: klavye
  Multi Device Application quiet1day 8 1.390 21-03-2017, Saat: 17:01
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi