Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız

Adisyon fişi gibi fotoğraf fişinin çıkması bana mantıksız geldi, dijital bir çözüm bulunabilirdi
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(08-03-2019, Saat: 23:54)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adisyon fişi gibi fotoğraf fişinin çıkması bana mantıksız geldi, dijital bir çözüm bulunabilirdi

Teknoloji marketlerde de bu şekilde, telefonu bağlayıp resim seçiyorsunuz size fil veriyor parasını ödeyince basmaya başlıyor

Çok güzel olmuş tutar bu proje
Güzel proje olmuş elinize sağlık. Wink

Telefon, bilgisayar ve yazıcı arasındaki veri iletişimini nasıl sağladığınız.

İyi çalışmalar.
(08-03-2019, Saat: 23:54)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adisyon fişi gibi fotoğraf fişinin çıkması bana mantıksız geldi, dijital bir çözüm bulunabilirdi

Tabiki dijital çözüm sağlanabilir fakat bir proje geliştirirken projeyi kullanacak olan kitle çok önemli. 

Selfie projesi İstanbul Madam Tussauds balmumu heykeli müzesinde kullanılıyor. Günlük ziyaretinin binleri aştığı çoğunun ilköğretim çağındaki öğrenciler olduğunu düşündüğünüzde en hızlı ve pratik çözümün bu olduğu kararlaştırıldı.

Ayrıca çekilen fotoğraflar baskısı alınıp  ücretli satılıyor. dijital olarak fotoğraf müşteriye verilmesi istenen bir çözüm değil.

(09-03-2019, Saat: 10:50)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel proje olmuş elinize sağlık. Wink

Telefon, bilgisayar ve yazıcı arasındaki veri iletişimini nasıl sağladığınız.

İyi çalışmalar.

Teşekkürler
 projede rest api kullanıyorum. telefondan çekilen fotoğraf rest api ile servera aktarılıyor server da işleniyor ve  lan özellikli pos yazıcıya fişi yazdırıyor.

(09-03-2019, Saat: 09:50)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teknoloji marketlerde de bu şekilde, telefonu bağlayıp resim seçiyorsunuz size fil veriyor parasını ödeyince basmaya başlıyor

Teşekkürler
tebrikler ve başarılar dilerim
Tebrikler, projelendirip kabul ettirmek dahi bir başarı hikayesir. Emeğinize sağlık
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif
Bu manken için murat boza ne kadar ücret ödeniyor onu merak ettim Smile
(09-03-2019, Saat: 09:50)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Balmumu heykelin olması fotoğrafın baskısının yapılması fikri çok hoş onun için söylemedim, kastım çevreyi düşündüğümüz zaman oradaki mini printer'dan çıkan fiş aklıma takıldı, onun yerine en basitinden telefona karekod üretilip kasada telefondan alınabillirdi mesela
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(09-03-2019, Saat: 19:47)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-03-2019, Saat: 09:50)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teknoloji marketlerde de bu şekilde, telefonu bağlayıp resim seçiyorsunuz size fil veriyor parasını ödeyince basmaya başlıyor

Balmumu heykelin olması fotoğrafın baskısının yapılması fikri çok hoş onun için söylemedim, kastım çevreyi düşündüğümüz zaman oradaki mini printer'dan çıkan fiş aklıma takıldı, onun yerine en basitinden telefona karekod üretilip kasada telefondan alınabillirdi mesela

Öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederim çevre ye gösterdiğiniz hassasiyet için de ayrıca çok memnun oldum. Fakat kısa bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Bizim çözüm önerilerimiz  aslında yüz tanıma idi fakat maliyetler göz önüne alınınca....
Müzede selfie çektirmek için kuyruk oluyor  işlemin hızlı yapılması lazım telefona kare kod göndermek için o telefonla iletişime geçmek gerek. Ya bt ile yada farklı bir uygulama ile o uygulamayı fotoğrafını çektiren kişiye yükletmen gerek vs. vs. maalesef canlı hayatta çok seri bir çözüm olmuyor. projenin kabul görmesi ve çözüm odaklı olması gerekiyordu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FMX ile Geliştirilen Bir Uygulama Daha TescilsizUzman 59 42.782 12-12-2019, Saat: 15:54
Son Yorum: TescilsizUzman
  Firemonkey NFC Uygulamamız narkotik 17 11.992 15-01-2019, Saat: 20:22
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi